ورزش ایران (بسکتبال) چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(بسكتبال)

شرایط برگزاری لیگ برتر بسکتبال بانوان

برنامه "ورزش ایران بسکتبال" چهارشنبه 17 مهر، با طهماسیان، رئیس کمیته مسابقات بسکتبال بانوان، در خصوص زمان و شرایط برگزاری لیگ برتر بانوان به گفتگو پرداخت.

1398/07/17
13:24

به گزارش رادیو ورزش؛ طهماسیان، رئیس کمیته مسابقات بسکتبال بانوان، درباره زمان برگزاری رقابتهای لیگ برتر و تیم های حاضر در آن گفت: از 16 آبان ماه مسابقات لیگ برتر بانوان با حضور 13 تیم شروع می شود. امسال یک تیم به نسبت پارسال اضافه شده است. مسابقات ما در 2 گروه A و B برگزار می شود که گروه A، 6 تیمه و گروه B، 7 تیمه است.
طهماسیان ادامه داد: در گروه A تیم های پالایش نفت آبادان، هیرو تهران، بارمان مشهد، گروه بهمن تهران، صدرا شیراز و نارسینای تهران و در گروه B، شرکت ملی گاز تهران، نامینوی اصفهان، شکلی تهران، پاز تهران، شهرداری گرگان، عباسی تهران و خانه بسکتبال هرمزگان حضور دارند.
وی، در پاسخ به این سوال که قرار بود ساعت مسابقات تغییر کند، آیا این اتفاق افتاد، بیان کرد: مسابقات روزهای پنج شنبه، ساعت 11 تا 12 آغاز می شود. ما در اولین جلسه هماهنگی که با تیم ها و نمایندگان باشگاه ها داشتیم، همه به اتفاق خیلی دوست داشتند رقابتها روز جمعه برگزار شود. ما هم موافقتمان را اعلام کردیم؛ اما پس از اتمام جلسه تیم ها بررسی کردند و با توجه به محدودیت سالن هایی که در اختیار بانوان می گذارند و نبود بلیت برای تیم هایی که برای مسابقه باید به شهر دیگری سفر کنند، این شرایط به سال گذشته برگشت و روزهای پنج شنبه رقابتها برگزار خواهد شد.
طهماسیان، افزود: خیلی علاقه مند بودیم که مسابقات را در تایم عصر قرار دهیم؛ اما به دلیل تداخل ساعتی که با مسابقات آقایان ایجاد می شد، ترجیح دادیم رقابتها را طبق برنامه ریزی سال گذشته برگزار کنیم.
برنامه ورزش ایران بسکتبال، با اجرای محمودوند و کارشناسی گل محمدی، رزهای چهارشنبه ساعت 9:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(بسکتبال)