ورزش ایران (بسکتبال) چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(بسكتبال)

صعود به المپیک، بهانه‌ای برای اتحاد جامعه بسکتبال

برنامه "ورزش ایران بسکتبال" چهارشنبه 20 شهریور، با سعید ارمغانی، بازیکنان و مربی سابق تیم ملی، درباره رقابتهای جام جهانی و صعود تیم ملی کشورمان به المپیک گفتگو کرد.

1398/06/20
12:27

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ سعید ارمغانی، بازیکن و مربی سابق تیم ملی، در ارزیابی سطح مسابقات جام جهانی امسال اظهار داشت: به نظرم تیم ها خیلی آماده و خوب بودند. مسابقات در سطح بالایی برگزار می شود و این نشان می دهد برای تمام کشورهای جهان که توانستند در این رقابتها شرکت کنند، بسیار مهم است. این تیم ها با بهترین بازیکنان آمدند که در این رقابتها بهترین نتیجه را بگیرند.

وی، درباره عملکرد تیم ملی کشورمان در این رقابتها گفت: اگر بخواهیم منطقی فکر کنیم تیم ملی ما خیلی خوب کار کرد و نتیجه مطلوبی گرفت. بنده این موفقیت را به جامعه بسکتبال، کادر و بازیکنان تیم ملی تبریک می گویم. صعود به المپیک کار بزرگی بود که اتفاق افتاد. من فکر می کنم از نظر فنی، تیم ما یک بسکتبال مدرن و خوبی را به نمایش گذاشت و از تمام پتانسیل خود به نحو احسنت استفاده کرد.

ارمغانی، در پاسخ به این پرسش که برای موفقیت در رقابتهای المپیک چه راهکارهایی را پیشنهاد می دهید، بیان کرد: ورود به مسابقات المپیک باید یک بهانه ای باشد که تمام جامعه بسکتبال با هم متحد شوند و تمام قدرت و نیروی خود را بگذارند که بسکتبال ایران به نحو احسنت از این مسابقات استفاده کنند؛ نه تنها برای شرکت کردن در مسابقات المپیک، بلکه جهت آینده سازی برای بسکتبال ایران باید این بهانه را استفاده کرد.

وی، درباره حضور حدادی در تیم ملی گفت: امیدوارم که این ورزشکار سالیان سال بتواند به تیم ملی کمک کند.

برنامه ورزش ایران بسکتبال، با اجرای محمودوند و کارشناسی گل محمدی، روزهای چهارشنبه ساعت 9:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(بسکتبال)