ورزش ایران بسکتبال چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(بسكتبال)

اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی بسکتبال


برنامه "ورزش ایران بسکتبال" چهارشنبه 22 خرداد، ضمن مرور اخباری از بسکتبال با سجاد مشایخی، بسکتبالیست، گفتگویی انجام داد.

1398/03/22
14:28


به گزارش رادیو ورزش؛ بعد از حدس و گمانه زنی های فراوان بالاخره اسامی بازیکنان دعوتی به اردوی تیم ملی بسکتبال آقایان دیروز مشخص و از طریق سایت فدراسیون و فضاهای مجازی اسامی اعلام شد.
اسامی بازیکنان به شرح زیر است:
1-روزبه ارغوان
2-محمد جمشیدى
3-حامد حدادى
4-محمد حسن زاده
5-حامد حسین زاده
6-مایک رستم پور
7-نوید رضایى فر
8-کیوان ریاعی
9-آرمان زنگنه
10-امیرصدیقى
11-آرون گرامى پور
12-بهشاد عرب زاده
13-سجاد مشایخى
14-رسول مظفرى
15-میثم میرزایى
16-نوید نیکتاش
17-صمد نیکخواه بهرامى
18-سینا واحدی
19-بهنام یخچالى
این اردو از شنبه (25 خرداد) شروع خواهد شد و تا بعد از مسابقات جام جهانی ادامه پیدا می کند.
سجاد مشایخی، بسکتبالیست، درباره وضعیت آسیب دیدگی خود گفت: 2 ماه گذشته در مرحله پلی آف بازیهای لیگ مشکلی برای زانویم پیش آمد؛ دیگر نتوانستم ادامه بدهم و نیمه نهایی و فینال را از دست دادم. بعد از یک ماه فیزیوتراپی و کارهای تمرینی که انجام دادم، توانستم تمریناتم را آغاز کنم. خداروشکر اکنون روزی 3 جلسه تمرین می کنم و شرایطم خیلی بهتر شده است. انشالله که در ادروها عملکرد خوبی از خودم نشان بدهم و برای تیم ملی انتخاب شوم.
وی، در خصوص حریفان ایران در جام جهانی اظهار کرد: ما در گروه خیلی سختی قرار داریم. اسپانیا جزء تیم های تاپ اروپا و جهان است و شرایط متفاوتی دارد. پورتوریکو از قاره آمریکا می آید و بازیکنان زیادی در "ان بی ای" دارد. در تیم تونس هم که "صلاح مجری" معروف است. به نظرم برای مسابقات تدارکات زیادی دیده اند. امیدوارم که ما هم شرایطمان خیلی خوب باشد و بتوانیم برای رویداد بزرگی مثل جام جهانی آماده شویم.
برنامه ورزش ایران بسکتبال، با کارشناسی گل محمدی، روزهای چهارشنبه، ساعت 9:00 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(بسکتبال)