ورزش ایران بسکتبال چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(بسكتبال)

برنامه گام به گام باشگاه اکسون در بسکتبال


برنامه "ورزش ایران بسکتبال" چهارشنبه 25 اردیبهشت، با مهندس ملک آرایی، مدیر عامل باشگاه اکسون، درباره شرایط باشگاه به گفتگو پرداخت.

1398/02/25
13:01


به گزارش رادیو ورزش؛ مهندس ملک آرایی، مدیر عامل باشگاه اکسون، در خصوص عدم حمایت مالی کافی از بسکتبال، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی حمایت ها یک مقدار کمتر شده است. این قضیه شاید برای باشگاه های بزرگی مثل مهرام مسئله ای نباشد. دلسردی بیشتر برای تصمیماتی است که مدیران وقت می گیرند و نوع برخورد و نگاهی که سلیقه ای اتفاق می افتد. متأسفانه اتحادیه مدیران باشگاه ها اتفاق نیافتاد، علی رغم اینکه پیشنهاد آن را چند مرتبه داده ایم.
وی، نیز در پاسخ به این پرسش که با توجه به شرایط موجود آیا فکر می کنید در بسکتبال به اهدافی که دارید برسید یا خیر، تصریح کرد: من در گذشته بازیکن بودم؛ این سیر را طی کرده ام و مشکلات و موانع بسکتبال را می دانستم. ورودم به این ورزش علاقه شخصی ام بود. شاید برای گروه ما که بیشتر کارهای پیمانکاری انجام می دهیم، جذابیتی نداشته باشد و بیشتر صرف هزینه باشد؛ اما من این کار را انجام دادم. در سال اول عدم هماهنگی هایی برای ما اتفاق افتاد؛ ولی دلسرد نشده ایم و به دنبال راه حل هستیم که پیشرفت کنیم. ما دوست داریم که بیشتر روی رده پایه سرمایه گذاری کنیم و با معرفی آنها تیم های خوبی تشکیل دهیم.
ملک آرایی، در پاسخ به این سوال که آیا امسال در لیگ برتر تیم دارید یا مجدداً می خواهید فقط معطوف به حمایت از تیم زیر 16 ساله شوید، بیان کرد: ما از تیم ملی بسکتبال زیر 16 سال حمایت کردیم. در لیگ برتر مسلماً شرکت می کنیم و تیم داریم. سال گذشته که رونمایی پیراهن باشگاه را انجام دادم، عرض کردم یاد گرفتم قدم به قدم پیش بروم. سال گذشته با تیم دسته یک آمدیم؛ امسال به جام برتر می آییم. تیم خوبی جمع می کنیم؛ اما برای قهرمانی نمی آییم.
وی، درباره شرایط باشگاه اکسون گفت: باشگاه ما ثبت شده است؛ هیأت مدیره و مدیرعامل دارد؛ یعنی براساس چارت سازمانی یک شرکت معتبر کار می کند.
برنامه ورزش ایران بسکتبال، با اجرای محمودوند و کارشناسی گل محمدی، چهارشنبه ها ساعت 9:00 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(بسکتبال)