صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقيقه

برنامه "مجله بسکتبال" چهارشنبه 25 اسفند، با کسایی، سرمربی شهرداری اراک و دوانی زاده، سرمربی تیم هیأت بسکتبال شیراز به گفتگو پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش، کسایی، سرمربی شهرداری اراک، در ارتباط با حواشی این تیم گفت: مشکلات مالی که به طور کلی وجود دارد، شرایط را برای تیم ما، مخصوصاً در دور برگشت بازیها بسیار سخت کرد؛ البته دیگر تیم ها و رشته ها نیز درگیر این ماجرا هستند.
بخشی از این مشکلات قابل درک است و آن هم به خاطر شرایط کلی است که وجود دارد؛ اما تجربه نشان داده که هر زمانی که تیم ما از حاشیه دور بوده و تمرکز لازم برای کار را داشته توانسته بهترین نتایج را بدست بیاورد.
کسایی، تصریح کرد: بازیکنان این تیم تا به اکنون 20 درصد حقوق گرفته اند و کادر فنی هم 10 درصد دریافت کرده اند. قول هایی داده شده که انشالله مشکلات را برطرف کنند و تا آخر سال 40،50 درصد حقوق بازیکنان پرداخت شود تا سال آینده بتوانیم با یک روحیه و تمرکز خوب برای مسابقات پلی آف خود را آماده کنیم.
دوانی زاده، سرمربی تیم هیأت بسکتبال شیراز، درباره علت تغییر نام این تیم عنوان کرد: از روز اول قرار بود که آ.اس و مسئولین شهر ما را حمایت کنند که این تیم بعد از 5 سال حفظ شود؛ متأسفانه هنوز دور برگشت تمام نشده بود که آ.اس کناره گیری کرد و گفت دیگر هزینه ها را پرداخت نمی کنم. با اتفاقات پیش آمده، هیأت مجبور شد که تیم را نگه دارد؛ اما تا به الان بازیکنان هیچ پولی دریافت نکرده اند.
وی، افزود: آسیب دیدگی که برای سامان و مصطفی افتاد، باعث شد که دیگر بازیکنان از ادامه راه بترسند؛ همچنین مشکلات مالی و عدم حمایتی که وجود دارد، عاملی شد که متأسفانه ما از آماتوری هم پایین تر بیاییم.
برنامه زنده مجله بسکتبال، با اجرا و کارشناسی عاشور گل محمدی، کاری از گروه مسابقات ورزشی، هر دو هفته یک بار چهارشنبه ها، از ساعت 09:05 تا 10:00 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • نحوه آماده سازی تیم های ملی بسکتبال جوانان و بزرگسالان

  • ضرورت تشکیل تیم ملی "ب" بسکتبال

  • دلیل خداحافظی تاجیک از دنیای بسکتبال

  • آمادگی شهرداری تبریز و دانشگاه آزاد برای نبرد در پلی آف

  • چین میزبان دور دوم رقابتهای باشگاه های غرب آسیا

  • حمایت شهردار از تیم شهرداری اراک