صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

برنامه "مجله بسکتبال" چهارشنبه 9 آبان، با زمانپور، سرمربی تیم بانوان دانشگاه آزاد اسلامی، در خصوص تغییرات ایجاد شده در رقابتهای لیگ برتر و تحلیل وضعیت حریفان این تیم گفتگو کرد.

به گزارش رادیو ورزش؛ زمانپور، سرمربی تیم بانوان دانشگاه آزاد اسلامی، در ارتباط با اولین دیدار این تیم در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: ما در دیدار اول میزبان تیم خوب دانشگاه گلستان بودیم. این تیم با ترکیب قبلی وارد بازیها شده بود. دانشگاه آزاد بعد از سالها حضور پررنگی در سوپرلیگ پیدا کرده است. تیم ما یک تیم جوان و یکدست، اما با تجربه و مستعد است.
بازی تقریباً راحتی را مقابل تیم دانشگاه گلستان انجام دادیم. تیم ما خیلی دیر بسته شد و تمرینات را دیر شروع کردیم؛ اما با این وجود بازی بسیار خوبی بود.
وی، در خصوص بازی فردا مقابل تیم نفت آبادان، قهرمان دوره قبل مسابقات، عنوان کرد: قطعاً بازی آسانی نیست. ما برنامه ریزی هایمان را کرده ایم. برای ارائه بازی خوب و شکست حریف می رویم. انشالله که بتوانیم بازی را ببریم و امتیاز خوبی را کسب کنیم.
زمانپور، در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه این دوره مسابقات لیگ به صورت رفت و برگشت برگزار می شود، از شکل جدید برگزاری لیگ راضی هستید، تصریح کرد: بله؛ به نظرم خیلی بهتر و حرفه ای تر است. هفته ای یکبار بازی می کنیم و خستگی بازیکنان کمتر است. اینکه 2 بازی پشت هم انجام شود، سنگین است و آسیب دیدگی ها بیشتر است. در شیوه جدید تمرکزمان تنها روی یک بازی است و زمان لازم را برای آمادگی تیم داریم؛ بنابراین می توانیم بازی بهتری را ارائه دهیم.
سرمربی تیم دانشگاه آزاد اسلامی، نیز در پاسخ به این سوال که نقش رسانه ها را در پیشرفت بسکتبال بانوان چطور می بینید، بیان کرد: خداروشکر در جریان صدور مجوز حضور بانوان در میادین بین المللی خیلی همکاری و حمایت شد؛ به خصوص بسکتبال 3 نفره که در مسابقات بین المللی حضور پیدا کرد، رسانه ها خیلی بسکتبال بانوان را پیگیری کردند. رسانه ها و فدراسیون همه دست به دست هم دادند تا بسکتبال بانوان در یک مدت کوتاه پیشرفت چشمگیری داشته باشد.
برنامه مجله بسکتبال، با اجرا و کارشناسی آشور گل محمدی، کاری از گروه مسابقات ورزشی است که هر هفته چهارشنبه ها از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • 20 بازیکن به اردوی تیم ملی بسکتبال دعوت شدند

  • نقش تجارب پیشکسوتان در رشد و موفیقیت بسکتبال

  • نحوه برگزاری رقابتهای لیگ برتر بسکتبال بانوان

  • قهرمانی تیم بسکتبال پتروشیمی در آسیا و اهدای جام به شهدای اهواز

  • وضعیت آمادگی تیم پارسا مشهد برای حضور در لیگ برتر

  • تحلیل دیدار تیم های بسکتبال ایران و ژاپن در انتخابی جام جهانی

  • دلایل افت لیگ بسکتبال از نگاه کاپیتان تیم ملی

  • بسکتبال 3 نفره از موفقیت جاکارتا تا رویای درخشش در المپیک

  • شرایط ملی پوشان بسکتبال برای دیدار نیمه نهایی

  • آخرین خبرها از رشته بسکتبال در بازیهای آسیایی