ورزش ایران بسکتبال چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(بسكتبال)

نحوه برگزاری رقابتهای لیگ برتر بسکتبال بانوان

برنامه "مجله بسکتبال" چهارشنبه 2 آبان، در گفتگو با طهماسیان، مسئول دپارتمان داوران و مسابقات بسکتبال بانوان، به بررسی نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر بسکتبال بانوان پرداخت.

1397/08/02
17:35

به گزارش رادیو ورزش؛ لیگ برتر بسکتبال بانوان از فردا همزمان با لیگ برتر بسکتبال آقایان شروع می شود. در لیگ امسال برای اولین بار مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و متمرکز نیست.
طهماسیان، مسئول دپارتمان داوران و مسابقات بسکتبال بانوان، در تشریح برنامه بازیهای فردا اظهار داشت: مسابقات ما از فردا 3 آبان ماه در 6 منطقه برگزار می شود. پالایش نفت آبادان میزبان گاز تهران، دانشگاه آزاد اسلامی میزبان دانشگاه گلستان، باژوند بوشهر میزبان عباسی تهران، صدرای شیراز میزبان پاس تهران، نارسینا تهران میزبان نامی نو اصفهان و نیز خانه بسکتبال بندرعباس میزبان گروه بهمن خواهد بود.
وی، در پاسخ به این پرسش که مسابقات لیگ یک از چه زمانی آغاز می شود، بیان کرد: رقابتهای لیگ یک از 26 آبان برگزار می شود. با توجه به اینکه تیم ملی زیر 18 سال عازم مسابقات هند است، زمان برگزاری این رقابتها یک مقدار دچار تغییر شد. بعد از اینکه تیم ملی به ایران بازگردد، بلافاصله مسابقات برگزار می شود.
طهماسیان، در خصوص تغییرات ایجاد شده در نحوه برگزاری لیگ برتر بسکتبال بانوان و برپایی رقابتها به صورت رفت و برگشت گفت: بنده از بابت تغییرات و ایجاد سیستم جدید بسیار خوشحال هستم. امیدوارم پویایی و کیفیت بسکتبال بانوان بالا برود و امسال شاهد لیگ خوبی باشیم. با توجه به نقل و انتقالاتی که شاهد آن هستم، فکر می کنم لیگ بسیار خوبی را شاهد باشیم.
رئیس کمیته داوران و مسابقات بسکتبال بانوان، در مقابل این سوال مجری برنامه که آیا تیم دانشگاه آزاد تهران و نیز نارسینا سالن اختصاصی خود را اعلام کرده اند، تصریح کرد: بله؛ رقابتهای دانشگاه آزاد در سالن فتح دانشگاه علوم تحقیقات برگزار می شود. این باشگاه هفته جاری هم میزبان مسابقات است. نارسینا نیز در باشگاه حیدرنیا میزبان نامی نو اصفهان خواهد بود. رقابتها رأس ساعت 11 صبح برگزار می شود.
برنامه مجله بسکتبال، با اجرا و کارشناسی آشور گل محمدی، کاری از گروه مسابقات ورزشی است که هر هفته چهارشنبه ها از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(بسکتبال)