مجله بسکتبال چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

مجله بسكتبال

قهرمانی تیم بسکتبال پتروشیمی در آسیا و اهدای جام به شهدای اهواز


برنامه "مجله بسکتبال" چهارشنبه 11 مهر، با یاوری، مدیرعامل باشگاه پتروشیمی، درباره شرایط این تیم در کسب عنوان قهرمانی آسیا گفتگو کرد.

1397/07/11
|
12:49


به گزارش رادیو ورزش؛ از پنج شنبه هفته گذشته مسابقات جام باشگاه های آسیا در تایلند آغاز شد و تیم پتروشیمی به عنوان نماینده ایران با سرمربیگری مهران حاتمی در این مسابقات حاضر شد. این تیم علی رغم اینکه با ترکیب ناقصی و تنها با 8 بازیکن راهی مسابقات شد، با درایت کادر فنی خود و غیرت تمامی بازیکنان تمام تیم ها را یکی یکی از پیش رو برداشت و در نهایت عصر دیروز به عنوان قهرمانی این رقابتها دست یافت.
یاوری، مدیرعامل باشگاه پتروشیمی، در پاسخ به این سوال که چرا تیم با ترکیب کامل به رقابتهای جام باشگاه های آسیا اعزام نشد، عنوان کرد: اکنون روز شادمانی است و نمی خواهم کام ها را تلخ کنم. ما در این موارد اذیت شدیم و سختی کشیدیم؛ اما اشکال ندارد سوءتفاهم و یا هر چیزی که بود، گذشت. خداروشکر بازیکنانی که انتخاب شدند، عزم خود را جذب کردند و بدون هیچ یار و یاوری در تایلند یک صدا شدند و تصمیم گرفتند کار را تمام کنند. خوشبختانه از ابتدا تا انتهای مسابقات بازیکنان و کادر فنی به بهترین نحو کار کردند و کام ملت ایران را شاد کردند.
سالهاست که این باشگاه تیم داری می کند و اکنون به حقش رسیده است. اگر جایی هم اشکالی بوده گذشته و باید به خوبی ها فکر کرد.
وی، در پاسخ به این پرسش که آیا ترکیب تیم برای لیگ برتر همین 8 نفر به اضافه تعدادی بازیکن خارجی و داخلی دیگر است، عنوان کرد: تلاشمان بر این است که حضور این 8 بازیکن را قطعی کنیم؛ البته خودشان هم علاقه مند هستند. از توان بازیکنان داخلی هم استفاده می کنیم و بومی سازی خواهیم کرد. به نظر می رسد که نیازی برای جذب بازیکن خارجی وجود ندارد. ما هم برنامه ای برای این کار نداریم.
یاوری، درباره تیم داری این باشگاه در لیگ یک اظهار کرد: یکی از لیگ های زیرگروه را شرکت خواهیم کرد. به مربیان سپرده ام تصمیم گیری کنند که در کدام رده می خواهند شرکت کنند تا به نفع ما باشد. برای تیم داری هم قطعاً از مربیان خودمان که تا به حال با ما کار کرده اند، استفاده خواهیم کرد.
مدیرعامل باشگاه پتروشیمی، در خصوص وضعیت بودجه باشگاه گفت: بودجه باشگاه، بودجه ای است که انشالله با خیال راحت در لیگ شرکت خواهیم کرد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.
وی، در پایان افزود: بازیکنان دیروز بعد از قهرمانی کاپ را به شهدای عزیز حادثه تروریستی اخیر در اهواز اهدا کردند. برای بنده این اقدام شیرین تر از قهرمانی بود و از کادر فنی و بازیکنانی که چنین تصمیمی را گرفتند، تشکر می کنم.
برنامه مجله بسکتبال، با اجرا و کارشناسی آشور گل محمدی، کاری از گروه مسابقات ورزشی است که هر هفته چهارشنبه ها از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
مجله بسکتبال