جهان ورزش (بسكتبال) چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(بسكتبال)

میزبانی شهرداری گرگان از لبنانی‌ها در آزادی

سرمربی شهرداری گرگان گفت: دوست داشتیم بازی حساس فردا با لبنان در گرگان با حضور هواداران پرشور گرگانی و عاشق بسكتبال انجام می‌شد.

1402/10/20
11:36

مصطفی هاشمی سرمربی تیم بسكتبال شهرداری گرگان در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش در مورد بازی حساس فردا بین شهرداری گرگان و ساجس لبنان از سری مسابقات گروهی رقابت‌های سوپرلیگ غرب آسیا بیان كرد: در بازی فردا مصدوم نداریم. قرار بود در سالن آزادی دو جلسه تمرین داشته باشیم ولی پیمانكار سالن را به ما تحویل نداد و ما دو تا تمرین را از دست دادیم. ولی این موضوع تاثیری در برد و باخت ما نخواهد داشت.

وی ادامه داد: بازی رفت كه در لبنان با این تیم انجام دادیم بسیار بازی سختی بود. تا قبل از باخت به ما این تیم صدرنشین لبنان بود. در بازی رفت سه بازیكن خارجی داشتند و ما دو بازیكن خارجی داشتیم. تیم ساجس لبنان دیروز به هتل رسید و ما تازه فهمیدیم كه آنها برای بازی فردا بازیكن اصلی خود را ندارند.

هاشمی گفت: دوست داشتیم بازی در گرگان انجام می‌شد تا هوادارهای پرشور گرگان كه عاشق بسكتبال هستند برای دیدن این بازی مهم می‌آمدند. امیدوارم برای دور نیمه نهایی این بازیها كه در خردادماه انجام می‌شود، فدراسیون بسكتبال، وزارت ورزش، شهرداری گرگان و دیگر نهادها تمهیداتی در نظر بگیرند كه بازی‌های نیمه نهایی در گرگان در كنار هوادارهای پرشور انجام شود. در بازی رفت به میزبانی لبنان هوادارها در سالن خیلی به ما فشار آوردند.

سرمربی تیم شهرداری گرگان در مورد لیگ بسكتبال اظهار كرد: امسال لیگ خیلی بهتر برگزار شد، بازیكن‌ها تقسیم شدند، بازیكنان خارجی زودتر گرفته شدند. 6 مدعی قهرمانی داریم و باید با آنالیز خوب وارد زمین شویم. امیدوارم خروجی آن به نفع بسكتبال كشور باشد زیرا لیگ ویترین است و این روند ادامه داشته باشد و بازی‌های بهتری را انجام دهیم.

بازی دو تیم شهرداری گرگان و ساجس لبنان فردا پنجشنبه 21 دی ساعت 19:15 در تالار بسكتبال آزادی برگزار می‌شود و این بازی به صورت مستقیم از رادیو ورزش پخش خواهد شد.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(بسكتبال)