جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

ساعی و میراسماعیلی میهمانان ویژه «جهان ورزش‌»

برنامه این هفته جهان ورزش (ورزش های رزمی) «رادیو ورزش» میزبان روسای فدراسیون تكواندو و كاراته است كه درباره موضوعات اخیر این فدراسیون‌ها صحبت می‌كنند.

1400/12/06
13:34

به گزارش رادیو ورزش؛ میهمان این هفته برنامه جهان ورزش (ورزش های رزمی) هادی ساعی رییس جدید فدراسیون تكواندو است كه در خصوص برنامه‌های خود در این فدراسیون صحبت می‌كند.

دادگاه حكمیت ورزش درباره پرونده جودو در تاریخ سوم ‌آذر به صورت وبیناری برگزار و در آن جلسه قرار شد تا دو ماه دیگر رای نهایی اعلام شود. این دادگاه طی ایمیلی به فدراسیون جودو اعلام كرد كه با توجه به حساسیت پرونده و نیاز به بررسی بیشتر برای داوران، زمان اعلام رای نهایی یك ماه دیگر تمدید می‌شود.

آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو از دیگر میهمانان امروز درباره تفاهم‌نامه بین فدراسیون‌های ایران و تركیه و رای دادگاه بین‌المللی حكمیت ورزش مطالبی را برای شنوندگان مطرح می‌كند.

همچنین امین مزارعی رییس كمیته استعدادیابی فدراسیون كاراته از برگزاری یك دوره استعدادیابی به صورت مجازی مواردی را به صورت تلفنی بیان می‌كند.

ارائه آخرین اخبار تكواندو توسط حسن شكریان، داوری مبارزات تكواندو (كیوروگی) به زبان ساده از حافظ مهدوی و گزارشی از مائده علاقه مند از بخش های متنوع این برنامه به شمار می‌رود.

جهان ورزش (ورزش های رزمی) كاری از گروه مسابقات رادیو ورزش به تهیه كنندگی حسین سلطانی، كارشناسی فرید خطیری و گویندگی شهرام نوروزی 7 اسفند ماه از ساعت 9 صبح به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)