جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

جزئیات جعلی بودن تست‌های كرونا در هفته آخر لیگ برتر تكواندوی مردان از «جهان ورزش»

برنامه جهان ورزش (ورزش های رزمی) «رادیو ورزش» در برنامه امروز خود در خصوص اعتراض برخی از تیم‌ها به نتایج جعلی تست‌های كرونا در هفته آخر لیگ برتر تكواندوی مردان صحبت می‌كند.

1400/11/30
08:22

به گزارش رادیو ورزش؛ در روزهای گذشته و به دنبال حواشی هفته آخرمرحله گروهی رقابت‌های لیگ برتر تكواندو، مسئولان سازمان لیگ و تیم لوازم خانگی كن علیه یكدیگر صحبت كردند و موضوعات مختلفی را مطرح كردند.

مسابقاتی كه 27 دی‌ماه در خانه تكواندو انجام شد و با اعتراض تیم پالایش نفت در خصوص جعلی بودن تست‌های كرونای تیم كن همراه شد و حالا محمد نوذری دبیر سازمان لیگ تكواندو این موضوع را تایید و از بررسی این پرونده در كمیته قضایی فدراسیون تكواندو خبر داده است.

برنامه جهان ورزش (ورزش های رزمی) امروز میزبان محمد نوذری دبیر سازمان لیگ‌های فدراسیون تكواندو است كه در خصوص این موضوع صحبت می‌كند.

در برنامه امروز بامحسن آشوری دبیر فدراسیون كاراته هم از آخرین اتفاقات رشته كاراته گفتگو می‌شود.

همچنین كیومرث چگینی مدیرعامل باشگاه لوازم خانگی كن و سرپرست تیم تكواندوی این باشگاه هم از اعتراض برخی تیم‌های شركت‌كننده درباره عملكرد تست‌های كرونای این باشگاه مواردی را عنوان می‌كند.

ارائه آخرین اخبار تكواندو توسط حسن شكریان، داوری مبارزات تكواندو (كیوروگی) به زبان ساده از حافظ مهدوی و گزارشی از مائده علاقه مند از بخش های متنوع این برنامه به شمار می‌رود.

جهان ورزش (ورزش های رزمی) كاری از گروه مسابقات رادیو ورزش به تهیه كنندگی حسین سلطانی، كارشناسی فرید خطیری و گویندگی شهرام نوروزی 30 بهمن ماه از ساعت 9 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)