جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

رئیس فدراسیون جودو در «جهان ورزش» از مسابقات جایزه بزرگ می‌گوید

برنامه جهان ورزش (ورزش های رزمی) رادیو ورزش میزبان آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو است كه درباره رقابت‌های جایزه بزرگ جودو كشور صحبت می‌كند.

1400/10/28
00:12

به گزارش رادیو ورزش؛ رقابت‌های دوروزه مسابقات جایزه بزرگ جودو كشور، جام  سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی به میزبانی شهرستان اهواز به پایان رسید. در این دوره از مسابقات 300 جودوكار با قضاوت 30 داور در شهرستان اهواز برگزار شد كه در پایان نفرات برتر اوزان مختلف معرفی شدند.

در برنامه جهان ورزش (ورزش های رزمی) آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو روی خط برنامه آمده و درباره برگزاری این مسابقات صحبت می‌كند.

مهتاب نبوی دارنده مدال طلای رقابت‌های جهانی پاراتكواندو تركیه از میهمانان برنامه است كه در نهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پاراتكواندو به میزبانی "استانبول" تركیه  در وزن 57- كیلوگرم (K41) بود كه با برتری 34 بر 27 برابر حریفی از تركیه، به مدال طلا این دوره از رقابت‌ها رسید و بر سكوی قهرمانی جهان ایستاد.

همچنین محمدرضا مینوكده رئیس كمیته داوران كوراش از دیگر میهمانان برنامه است كه از جزئیات برگزاری یك دوره داوری برای داوران كوراش در ابتدای بهمن ماه مطالبی را عنوان می‌كند.

ارائه آخرین اخبار تكواندو توسط حسن شكریان، داوری مبارزات تكواندو (كیوروگی) به زبان ساده از حافظ مهدوی و گزارشی از مائده علاقه مند از بخش های متنوع این برنامه به شمار می‌رود.

جهان ورزش (ورزش های رزمی) كاری از گروه مسابقات رادیو ورزش به تهیه كنندگی حسین سلطانی، كارشناسی فرید خطیری و گویندگی شهرام نوروزی 28 دی ماه از ساعت 9 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)