جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

صحبت از درخشش تكواندوكاران ایرانی در قزاقستان از فركانس رادیو ورزش

برنامه جهان ورزش (ورزش های رزمی) امروز به بررسی ابعاد مختلف مسابقات كاراته قهرمانی آسیا 2021 به میزبانی قزاقستان می‌پردازد.

1400/10/07
00:59

به گزارش رادیو ورزش؛ مسابقات كاراته قهرمانی آسیا 2021 در تمام رده‌های سنی (نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان) به میزبانی آلماتی قزاقستان در روزهای 27 آذرماه تا اول دی ماه برگزار شد كه در پایان كاروان ایران موفق شد با كسب 14 مدال طلا، 10 نقره و 15 برنز و مجموع 39 مدال بالاتر از كشور میزبان عنوان قهرمانی را كسب كند. تیم قزاقستان و ژاپن به ترتیب دوم و سوم شدند.
كاروان تیم‌های ملی كاراته ایران در این مسابقات، با عنوان «عزم و ایمان» با بیش از 100 ورزشكار، مربی و داور در این رقابت‌ها حضور داشت

برنامه امروز جهان ورزش (ورزش های رزمی) میزبان گودرز كمانگیر از پیشكسوتان و متخصصان كاراته است كه درباره نتایج و قهرمانی تیم ملی كاراته در این مسابقات آسیایی صحبت می‌كند.

فرشاد عربی سرمربی تیم ملی آقایان تالو در رده بزرگسالان از دیگر میهمانان برنامه امروز است كه برنامه‌های مورد نظر تیم را برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو را ارائه می‌كند.

همچنین حسن رستمیان رئیس انجمن جوجیتسو روی خط برنامه آمده و از نتایج رقابت‌های مجازی جهان در رشته كاتا مطالبی را عنوان خواهد كرد.

ارائه آخرین اخبار تكواندو توسط حسن شكریان، قوانین داوری كاتا در كاراته به زبان ساده از محمدعلی مردانی و گزارشی از مائده علاقه مند از بخش های متنوع این برنامه به شمار می‌رود.

جهان ورزش (ورزش های رزمی) كاری از گروه مسابقات رادیو ورزش به تهیه كنندگی حسین سلطانی، كارشناسی فرید خطیری و گویندگی شهرام نوروزی امروز 7 دی ماه از ساعت 9 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)