جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

رئیس فدراسیون كاراته: هدف اصلی ما المپیك 2020 است

برنامه "مجله ورزشهای رزمی" سه شنبه 3 مرداد، با حضور صادق فرجی، رئیس فدراسیون كاراته، به بررسی برنامه ها و اهداف تبیین شده برای این فدراسیون اختصاص داشت.

1396/05/03
12:57


به گزارش رادیو ورزش؛ صادق فرجی، رئیس فدراسیون كاراته، در ارتباط با قهرمانی تیم كاراته ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا، اظهار داشت: بعد از نتایجی كه ورزشكارانمان در مسابقات قهرمانی آسیا كسب كردند، در سایت فدراسیون كاراته جهانی مطلبی نوشته شد كه باعث غرور جامعه بزرگ كاراته شد. فدراسیون جهانی، كاراته ایران را امپراطور كاراته آسیا نامگذاری كرده است.
وی، در ادامه گفت: ما قطعاً به این مدالها اكتفا نخواهیم كرد و با برنامه ریزی دقیقی كه پیش بینی شده و خرد جمعی كه حاكم خواهد بود و نیز استفاده از تمامی ظرفیت ها، انشالله بتوانیم برنامه ها و اهدافی را كه مجمع عمومی فدراسیون كاراته تبیین كرده و سیاست های وزارت ورزش و برنامه راهبردی 5 ساله ای كه بنده برای فدراسیون مشخص كرده ام را به درستی پیاده كنیم.
رئیس فدراسیون كاراته، در تشریح اهداف فدراسیون عنوان كرد: اهداف كوتاه مدت ما بازیهای آسیایی جاكارتا است. خداروشكر همیشه كاراته در بازیهای آسیایی نقش آفرینی كرده است و با توجه به اینكه كاراته روزهای آخر مسابقات آسیایی قرار می گیرد، در رنكینگ كشورمان بسیار نقش داشته است.
هدف اصلی فدراسیون حضور پررنگ و كسب مدال در المپیك است. انشالله كه فدراسیون كاراته یكی از فدراسیون های پر مدال در المپیك 2020 باشد. خوشبختانه سلطانی فر حمایت خوبی از این رشته دارد.
وی، در پاسخ به این پرسش كه برای كسب كرسی های بین المللی شما چه برنامه ریزی كرده اید، اظهار داشت: در كنار مسابقات قهرمانی آسیا دو اتفاق بسیار خوبی رخ داد؛ یكی از این اتفاقات آزمون داوران ما بود. خوشبختانه از 25 نفر داور ایرانی حضور یافته در این مسابقات 24 نفر قبول شدند. موضوع دوم بحث جلسه ای است كه بنده با رئیس فدراسیون جهانی، اعضای هیأت رئیسه فدراسیون جهانی و مسئولین فدراسیون آسیا داشتم. این نشست با هدف تعامل و همكاری هر چه بیشتر فدراسیون جهانی با فدراسیون ایران برگزار شد.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با كارشناسی فرید خطیری و تهیه كنندگی حسین سلطانی، روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا 10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)