جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

اعزام تیم ملی جودو به گرند پری چین


برنامه "مجله ورزشهای رزمی" سه شنبه 30 خرداد، ضمن مرور اخبار ورزشهای رزمی، با محمد بلوطی، دبیر فدراسیون جودو، در ارتباط با وضعیت تیم ملی جودو گفتگو كرد.

1396/03/30
12:36


به گزارش رادیو ورزش؛ ملی پوشان جودو كشورمان در گروه مردان بعد از گذراندن تمرینات خود در ژاپن، در پنجمین دوره رقابتهای گرند پری كه قرار است طی روزهای 9 تا 11 تیر در شهر هوهات كشور چین برگزار شود، حضور پیدا كنند. محمد رشنونژاد در وزن منهای 60 كیلوگرم، محمد محمدی بریمانملو و مهدی فتحی پوور در وزن منهای 73 كیلوگرم، سعید ملایی در وزن منهای 81 كیلوگرم، وحید نوری در وزن منهای 90 كیلوگرم 5 ملی پوش كشورمان در پنجمین گرند پری سال 2017 هستند. همچنین رامین صفویه در وزن منهای 100 كیلوگرم كه به واسطه جراحی از ناحیه كتف مدتی از میادین دور بوده و چندی است تمرینات خود را از سر گرفته است با تشخیص كادر فنی و وضعیت و بهبود آسیب دیدگی در این رقابت‌ها روی تاتامی خواهد رفت. 241 جودوكار (130 نفر در بخش مردان و 111 نفر در بخش زنان) از 29 كشور برای حضور در این رقابت‌ها ثبت نام كرده اند.
محمد بلوطی، دبیر فدراسیون جودو، در پاسخ به این سوال كه وضعیت ملی پوشان منتخب برای حضور در رقابتهای جایزه بزرگ چین چگونه است، اظهار داشت: پس از سالها اتفاق خوبی افتاد؛ خوشبختانه بعد از ورود درخشان همدلی خوبی در فدراسیون جودو به وجود آمده است. تیم ملی ما اكنون در ژاپن هستند و اردوی مشتركی را با اعضای تیم ملی ژاپن و تیم های ملی دیگر كشورها برگزار می كنند. اردوی بسیار خوبی است؛ امیدوارم كه سر منشأ خیر برای آینده جوانان كشورمان باشد.
وی، درباره استعفاء امیر قاسمی نژاد و انتقادهایی كه از سیاست فدراسیون جودو داشت، گفت: قاسمی نژاد می تواند بخش هایی كه به ما مربوط می شود را در فدراسیون مطرح كند؛ ما در خدمتش هستیم و آن بخش هایی كه به تیم ملی مربوط می شود را با مسئولین تیم ملی مطرح كند. به نظرم چنین مشكلاتی با گفتگو قابل حل است؛ انشالله كه این مسئله هم حل خواهد شد.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با كارشناسی فرید خطیری و تهیه كنندگی حسین سلطانی، روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا 10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)