جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

وضعیت تكواندوكاران برای مبارزه در میدان جهانی


برنامه "مجله ورزشهای رزمی" سه شنبه 23 خرداد، علاوه بر مرور اخبار ورزشهای رزمی، با مهدی بی باك، سرمربی تیم ملی تكواندو، گفتگو كرد.

1396/03/23
12:38


به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی تكواندو مردان قرار است در بیست و سومین دوره رقابتهای قهرمانی جهان كه در كره جنوبی برگزار می شود، شركت كند. برنامه مبارزات تكواندوكاها در این رقابتها اعلام شده است. مسابقات قهرمانی جهان از 3 تیرماه به مدت 7 روز با حضور 970 تكواندوكار از 140 كشور برگزار شود.
مهدی بی باك، سرمربی تیم ملی تكواندو، در خصوص وضعیت تیم اظهار داشت: خداروشكر علی رغم زمان كمی كه داشتیم، تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته ایم. روحیه ملی پوشان بسیار خوب است. تیم منسجم و همدلی را تشكیل داده ایم. این مدت حاشیه های زیادی در كنار تكواندو بود و می توانست لطمه زیادی به این رشته بزند؛ اما سعی كردیم این حواشی را كنترل كنیم.
خوشبختانه آسیب دیده در تیم نداریم و همه برنامه ها طبق روال پیش می رود. امیدوارم كه در روزهای باقی مانده هم مشكلی پیش نیاید و به تمریناتمان ادامه دهیم.
وی، در پاسخ به این سوال كه چند نفر از بازیكنان تیم هنوز میدان جهانی را تجربه نكرده اند، تصریح كرد: 50 درصد از ملی پوشان چنین تجربه ای ندارند. 4 نفر از بازیكنانی كه در تیم ملی حضور دارند، مسابقات جهانی را تجربه نكرده اند و 4 نفر دیگر تجربه حضور در این رقابتها را داشته اند. بسیار مهم است كه بازیكنان مسابقات جهانی را دیده باشند؛ اما فاكتور اصلی نمی تواند باشد. ورزشكاران ما آنقدر انگیزه و امید دارند كه این فاكتور تأثیرگذار نخواهد بود.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با كارشناسی فرید خطیری و تهیه كنندگی حسین سلطانی، روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا 10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)