جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

تكواندوكاران به مصاف حریفان می روند


برنامه "مجله ورزشهای رزمی" سه شنبه 26 اردیبهشت، علاوه بر مرور اخبار رشته تكواندو، با مهدی بی باك، سرمربی تیم ملی تكواندو گفتگویی انجام داد.

1396/02/26
14:07


به گزارش رادیو ورزش؛ از امروز رقابتهای تكواندو كشورهای اسلامی در گروه مردان و زنان آغاز خواهد شد. امروز مهدی اسحاقی و صادق دهقانی به مصاف حریفان می روند؛ سید حسین احسانی، علیرضا درویش پور و حسین قربان زاده، دیگر نمایندگان كشورمان هستند كه فردا با رقبا به مبارزه خواهند پرداخت و در روز پایانی مسابقات یعنی پنج شنبه، مهدی یوسفی، سید احمد خسروفر و احمد محمدی مسابقه خواهند داشت.
مهدی بی باك، سرمربی تیم ملی تكواندو، در پاسخ به این پرسش كه سطح رقابتهای كشورهای اسلامی را چطور پیش بینی می كنید، عنوان كرد: تكواندو در جهان فراگیر شده است و تمام كشورهای دنیا روی این رشته ورزشی سرمایه گذاری خوبی می كنند. در 2،3 سال اخیر مسابقه ای وجود ندارد كه ما به آن به عنوان مسابقه آسان نگاه كنیم. قرعه بازیكنانمان برای بازیهای كشورهای اسلامی را كه دیدم، متوجه شدم این ورزشكاران در دور اول مسابقات سخت و مشكلی ندارند، اما در دور بعد با حریفان قدری روبرو خواهند شد.
وی، ادامه داد: ما با جوانانمان در این مسابقات شركت كرده ایم و به نوعی خواستیم روی این جوانان سرمایه گذاری كنیم. امیدوارم كه با این ورزشكاران بتوانیم به نتیجه خوبی دست پیدا كنیم.
بی باك، در ارتباط با اردوی آماده سازی تیمی كه قرار است در مسابقات جهانی شركت كند، گفت: تمرینات بسیار خوب پیش می رود. ما از 14 اسفند سال گذشته اردوهایمان را آغاز كردیم. 3 مرحله از اردوها ار پشت سر گذاشته ایم و اكنون در مرحله آخر قرار داریم.
سرمربی تیم ملی تكواندو، افزود: 29 خرداد به كره جنوبی سفر می كنیم تا در مسابقات جهانی شركت كنیم. خداروشكر آمادگی بازیكنان خوب است و در حال حاضر در مرحله شدت تمرین قرار داریم. با نظم و انضباطی كه در اردو حاكم است، دل ما قرص است.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با كارشناسی فرید خطیری روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)