جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

سیاست گذاری رئیس جدید سازمان تیم های ملی تكواندو

برنامه "مجله ورزشهای رزمی" سه شنبه 12 اردیبهشت با حضور آرش فرهادیان، رئیس سازمان تیم های ملی تكواندو به بررسی سیاست ها و برنامه های این سازمان اختصاص داشت.

1396/02/12
12:04

به گزارش رادیو ورزش؛ آرش فرهادیان، رئیس سازمان تیم های ملی تكواندو پیرامون نحوه انتخابش در این سمت اظهار كرد: شورای فنی فدراسیون تكواندو زیر نظر سازمان تیم های ملی و كمیته فنی زیر نظر مسئولین فدراسیون قرار دارد. رؤسای كمیته ها و سازمان های فدراسیون ورزشی به پیشنهاد مسئولین فدراسیون در هیئت رئیسه مطرح و سپس با حكم رئیس فدراسیون انتخاب می شوند كه بنده هم از این قاعده مستثنی نبودم.
فرهادیان درخصوص وظایف و سیاست های این سازمان بیان كرد: رئیس سازمان تیم های ملی مسئولیتش صرفاً فنی نبوده بلكه مسئولیت ستادی دارد كه آماده سازی تیم های ملی برای حضور موفق در عرصه های مختلف است. ساماندهی مسئولیت اعضای مختلف سازمان با رئیس سازمان است و دخالتی در امر مربیگری و مسائل ریز فنی ندارد.
وی درباره مصاحبه اخیرش توضیح داد: بنده در مصاحبه ای گفتم كه مسئول اجرای سیاست های فدراسیون تكواندو هستم در این مورد من برنامه های خودم را عرض كردم و به آقای ذوالقدر جسارتی نكردم و به ایشان ارادت دارم. ما سیاست های كلی را دنبال می كنیم و سیاست های جزئی هم داریم كه مستقیماً به سازمان تیم های ملی بر می گردد. برنامه های سازمان تیم های ملی به ریاست فدراسیون ارائه و بزودی اعضای سازمان نیز معرفی خواهند شد.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" سه شنبه 12 اردیبهشت كاری از گروه مسابقات ورزشی، با كارشناسی فرید خطیری تقدیم شنوندگان شد. این برنامه روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا10:00، به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)