جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

وضعیت آسیب دیدگی حمیده عباسعلی


برنامه "مجله ورزشهای رزمی" سه شنبه 5 اردیبهشت، ضمن مرور اخباری از ورزشهای رزمی، با حمیده عباسعلی، ملی پوش رشته كاراته، گفتگویی انجام داد.

1396/02/06
08:48

به گزارش رادیو ورزش؛ از روز 30 فروردین رقابتهای تكواندو قهرمانی نوجوانان آسیا در قزاقستان آغاز شد. این رقابتها به مدت 3 روز و با حضور 246 تكواندوكار از 22 كشور آسیایی برگزار شد و تیم ملی كشورمان در مجموع دختران و پسران با كسب 13 مدال رنگارنگ، بر سكوی قهرمانی قاره آسیا تكیه زدند.
در بخش تیمی دختران كشور توانستیم برای نخستین بار و با كسب 6 مدال طلا، یك نقره و 80 امتیاز، با اقتدار بر روی سكوی قهرمانی قرار بگیریم. هدایت تیم ملی تكواندو دختران برعهده اعظم درستی بود كه در نهایت وی به عنوان مربی برتر این دور از رقابتها شناخته شد.
در بخش پسران، تیم كره جنوبی با 7 مدال طلا، 2 نقره و 99 امتیاز قهرمان شد و تكواندوكاران نوجوان كشورمان با 3 طلا، 2 نقره، یك برنز و 61 امتیاز به عنوان نایب قهرمانی رسیدند.
حمیده عباسعلی، ملی پوش كاراته، درباره وضعیت آسیب دیدگی خود گفت: شرایط آسیب دیدگی واقعاً سخت است و بیشتر از هر كسی برای خود بازیكن دشوار است. متأسفانه سال گذشته كه به مسابقات لیگ جهانی فرانسه اعزام شدم، در رقابت اول، دستم از ناحیه كتف دچار آسیب شد و به خاطر شدت دردی كه داشتم بازی را واگذار كردم.
وی، ادامه داد: پس از بازگشت از فرانسه پزشكم تلاش كرد كه من را برای رقابتهای كشورهای اسلامی آماده كند؛ اما در نهایت نظر پزشك این بود كه بهتر است در این مسابقات شركت نكنم؛ زیرا ممكن است در رقابتهای بعدی نتوانم آنطور كه باید ظاهر شوم.
این ملی پوش، اظهار داشت: خداروشكر اكنون شرایط جسمی ام بسیار خوب است و تمریناتم را آغاز كرده ام. برای مسابقات قهرمانی آسیا كه تیرماه در كشور قزاقستان برگزار می شود، آماده می شوم.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با كارشناسی فرید خطیری روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)