جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

گزارش لحظه ای هفتمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا (G1)

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تكواندو، هفتمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا (G1) با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، باشگاه مقاومت و شهدای مدافع حرم ساری از ایران، عمان، پاكستان، افغانستان و عراق در 5 وزن 54-، 63-، 72-، 82- و 82+‌‌‌‌‌ كیلوگ

1396/01/24
13:55

هفتمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از دقایقی دیگر با مبارزات تیم شهرداری ورامین و پاكستان از گروه اول و شهدای مدافع حرم ساری و آریانا افغانستان از گروه دوم آغاز می‌شود.


مرحله مقدماتی این دوره از رقابت‌ها امروز (پنجشنبه) در دو نوبت صبح و عصر و دیدارهای مرحله یك‌چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال فردا (جمعه) پیگیری خواهد شد.

براساس قرعه‌كشی انجام شده تیم‌ها به دو گروه تقسیم شدند كه شهرداری ورامین، پلیس عراق، عمان و پاكستان در گروه اول و شهدای مدافع حرم ساری، مقاومت، الكتریك عراق و آریانا افغانستان در گروه دوم قرار دارند.

برنامه رقابت‌ها به شرح ذیل می‌باشد:

گروه اول///
تیم شهرداری ورامین – تیم پاكستان
تیم عراق (پلیس) – تیم عمان
تیم شهرداری ورامین – تیم عمان
تیم پاكستان – تیم عراق (پلیس)
تیم شهرداری ورامین – تیم عراق (پلیس)
تیم عمان – تیم پاكستان

گروه دوم///
تیم شهدای مدافع حرم ساری – تیم افغانستان (آریانا)
تیم باشگاه مقاومت – تیم عراق (الكتریك)
تیم شهدای مدافع حرم ساری – تیم عراق (الكتریك)
تیم شهدای مدافع حرم ساری – تیم باشگاه مقاومت
تیم افغانستان (آریانا) – تیم باشگاه مقاومت
تیم عراق (الكتریك) – تیم اقغانستان (آریانا)

در دوره گذشته این مسابقات تیم شهرداری ورامین با كسب 5 مدال طلا، 3 نقره و 50 امتیاز قهرمان شد، تیم قزاقستان نیز با یك مدال طلا، یك مدال نقره و یك برنز و كسب 13 امتیاز و با تفاضلی 37 امتیازی نسبت به تیم سوم نایب قهرمانی این رقابت‌ها را به خود اختصاص داد و تیم النصر امارات با یك مدال طلا، یك مدال نقره، یك مدال برنز و 13 امتیاز بر سكوی سوم ایستاد.

گفتنی است؛ مسابقات جام باشگاه‌های آسیا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنكینگ المپیك تعلق می‌گیرد.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)