جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

قهرمانی بانوان ایران در جام ریاست آفریقا

قهرمانی بانوان ایران در جام ریاست آفریقا

برنامه "مجله ورزشهای رزمی" سه شنبه 22 فروردین، علاوه بر پیگیری اخبار رشته تكواندو، با سید حسین زینال حسینی، مسئول برگزاری مسابقات جام باشگاه های آسیا گفتگویی انجام داد.

1396/01/23
01:17

به گزارش رادیو ورزش؛ روزهای 24 و 25 فروردین ماه رقابتهای بین المللی جام باشگاه های آسیا در رشته تكواندو برگزار خواهد شد. این مسابقات در شهر ساری و در سالن سید رسول حسینی پیگیری می شود. پس از یك روز استراحت در روز 26 فروردین، رقابتهای جام بین المللی فجر در روزهای 27 و 28 فروردین برگزار خواهد شد.
تیم ملی تكواندو بانوان با شایستگی بر سكوی قهرمانی رقابتهای جام ریاست آفریقا كه در مراكش برگزار شد، ایستاد. این تیم توانست با كسب 3 مدال طلا توسط فاطمه مصطفایی، فاطمه مداحی و اكرم خدابنده و 2 مدال نقره توسط كیانا اخوان و ناهید كیانی و 3 مدال برنز توسط نفیسه مخلص، هانیه اخلاقی و سودابه پورصادقی، عنوان قهرمانی این رقابتها را از آن خود كند.
سید حسین زینال حسینی، مسئول برگزاری مسابقات جام باشگاه های آسیا، اظهار داشت: دوستان ما از هفته های پیش تا به اكنون درگیر مهیا كردن محل برگزاری مسابقات هستند تا انشالله شرایط خوبی را برای میهمانان فراهم كنند و مسابقاتی در شأن كشورمان ایران برگزار كنیم.
وی، در پاسخ به این پرسش كه تا به اكنون چه تیمهایی وارد كشورمان شده اند و آخرین مهلت ورود تیمها در چه تاریخی است، بیان كرد: در هفتمین دوره جام باشگاه های آسیا تمیهایی از كشورهای پاكستان، عراق، افغانستان، عمان و ایران  حضور خواهند داشت. روز بیست و پنجم فروردین فینال این رقابتها برگزار می شود و قهرمانان معرفی خواهند شد. این مسابقات به صورت تیمی انجام می شود.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با كارشناسی فرید خطیری روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)