جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

برنامه اردویی تیم ملی تكواندو مردان

برنامه "مجله ورزشهای رزمی"سه شنبه 17 اسفند، با مهدی بی باك، سرمربی تیم ملی تكواندو، در ارتباط با وضعیت اردوها و تمرینات ملی گفتگو كرد.

1395/12/17
12:09

به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی بی باك، سرمربی تیم ملی تكواندو كشور، در مصاحبه ای اعلام كرده است كه اردوهای تیم ملی بزرگسالان كشور از روز 14 اسفند تا 7 اردیبهشت طی 5 مرحله برگزار خواهد شد و پس از آن تیم ملی تكواندو مردان كشور در تورنمنت سطح بالای یونان كه دارای امتیاز و رنكینگ جهانی و المپیكی است به میدان می روند.
مهدی، بی باك، سرمربی تیم ملی تكواندو ایران، در پاسخ به این پرسش كه سطح مسابقات یونان در چه گریدی است، عنوان كرد: از سال 2013 كه مسابقات گریدبندی شد و افراد به صورت امتیازی برای المپیك انتخاب شدند، گرید هر مسابقه نشان دهنده اهمیت آن مسابقه است. ما تصمیم گرفتیم در تورنمنت یونان كه گرید 2 است و بیشتر كشورهای دنیا برای گرفتن امتیاز به این مسابقات می آیند، شركت كنیم تا بازیكنان تیم ملی در این تورنمنت محك بخورند. این مسابقات در تاریخ 7 تا 10 اردیبهشت ماه در كشور یونان برگزار می شود.
وی، در معرفی دستیاران خود گفت: علیرضا نصر آزادی كه از قهرمانان جهان است؛ پیشینه خوبی در ورزش تكواندو دارد و 2،3 سالی است كه به دنیای مربیگری پیوسته است را به عنوان مربی به كادر فنی تیم ملی اضافه كرده ام؛ همچنین هادی افشار كه چندین سال مربی بدنساز تیم ملی در مسابقات جهانی، گرندپریكس و جام جهانی بوده و در حال حاضر در حال تحصیل در دوره دكترای تربیت بدنی است را به عنوان مربی بدنساز انتخاب نموده ام.
بی باك، تصریح كرد: نظم و انضباط در هر كاری و نه تنها در ورزش عامل موفقیت است. در رقابتهای گذشته دیدیم كه نظم انضباط می تواند تأثیر بسزایی در نتیجه گیری تیم بگذارد؛ به همین جهت ما شایسته سالاری را در انتخاب تیم مدنظر داریم.
سرمربی تیم ملی تكواندو، در خاتمه گفت: وظیفه ای كه برعهده گرفته ام، وظیفه بسیار بزرگی است؛ اما من اعتقاد دارم كه كارهای بزرگ را در زمان هایی می توان انجام داد كه كار واقعاً سخت باشد.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با كارشناسی فرید خطیری و تهیه كنندگی حسین سلطانی، روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا 10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)