مجله ورزش های رزمی سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

مجله ورزش هاي رزمي

اعزام 3 جودوکار به مسابقات جهانی 2018 باکو

برنامه "مجله ورزش های رزمی" سه شنبه 27 شهریور، با منصوری، سرمربی تیم ملی جودو، درباره رقاتبهای جهانی 2018 باکو و وضعیت تیم اعزامی به گفتگو پرداخت.

1397/06/27
|
14:50

به گزارش رادیو ورزش؛ منصوری، سرمربی تیم ملی جودو، در ارتباط با رقابتهای جهانی و شرایط تیم ملی کشور گفت: تیم ملی جودو از 2 سال گذشته که با مدیریت جدید شروع به کار کرد، برنامه ریزی خوبی داشت. پیک اصلی ما بازیهای آسیایی بود که خوشبختانه با 4 شرکت کننده حاضر در این مسابقات توانستیم 2 مدال نقره و برنز کسب کنیم. دومین پیک ما بازیهای المپیک 2020 است. تمام مسابقاتی که قبل از المپیک حضور پیدا می کنیم، هم جهت کسب سهمیه المپیک است و هم رسیدن بازیکنان به آمادگی مطلوب تا با پختگی خوبی در رقابتها حضور داشته باشند.
وی، عنوان کرد: ساعت 12:20 امروز به سمت باکو پرواز می کنیم تا انشالله در مسابقات جهانی 2018 حاضر شویم و به رقابت بپردازیم.
منصوری، در پاسخ به این سوال که هدف گذاری شما برای حضور در مسابقات جهانی چیست، بیان کرد: از نظر علمی اصلاً صحیح نیست که در فاصله کمتر از 20 روز از بازیهای آسیایی تا مسابقات جهانی بازیکنان را در همان آمادگی داشته باشیم؛ اما با برنامه ریزی خوبی که انجام شد سعی کردیم ورزشکاران را در آمادگی نسبی نگه داریم؛ هرچند که مطمئناً افت داشته اند.
سرمربی تیم ملی جودو، خاطرنشان کرد: در مسابقات جهانی 3 نفر از بهترین هایمان را اعزام می کنیم. این نفرات زیر رنکینگ 20 دنیا هستند. ورزشکارانی که در این رنکینگ ها هستند، بهترین های دنیا به شمار می آیند و اصلاً مشخص نمی کند که کدام یک صاحب مدال و عنوان شوند. مسابقات جهانی امسال با توجه به اینکه فاصله کمی تا بازیهای آسیایی دارد، شرایط سخت است؛ اما سعی می کنیم حضور پرقدرتی داشته باشیم.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
مجله ورزش های رزمی