جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

برنامه سرمربیان جدید تیم های ملی كاراته


برنامه "مجله ورزش های رزمی" سه شنبه 1 اسفند، ضمن پیگیری اخباری از ورزش های رزمی با سمانه خوشقدم و مهران بهنام فر، سرمربیان تیم های ملی نوجوانان و جوانان كاراته گفتگویی انجام داد.

1396/12/02
09:45


به گزارش رادیو ورزش؛ دومین مرحله لیگ جهانی كاراته موصوف به كاراته وان در سال جاری از روز جمعه هفته گذشته آغاز شد و تا یكشنبه 29 بهمن با معرفی نفرات برتر به كار خود پایان داد. در این رقابتها 726 كاراته كا از 75 كشور جهان حضور داشتند. در پایان این رقابتها تیم ایران با كسب مدال نقره علی فداكار در وزن منهای 84 كیلوگرم كمیته انفرادی و كسب 5 مدال برنز ابوالفضل شهرجردی، امیر رضایی، علی اصغر آسیابری، حمیده عباسعلی و كاتای تیمی بانوان به كار خود پایان داد.
محمدصادق فرجی طی احكامی مهران بهنام فر و سمانه خوشقدم را به عنوان سرمربیان تیم های ملی كاراته جوانان و نوجوانان برای حضور و هدایت در مسابقات قهرمانی جوانان، نوجوانان آسیا و المپیك جوانان معرفی كرد.
سمانه خوشقدم، سرمربی تیم ملی كاراته، در ارتباط با برنامه های خود برای تیم ملی بانوان گفت: ما 3 مرحله انتخابی داریم كه در تاریخ 5 ،10 و 19 اسفند خواهد بود؛ از 19 اسفند هم اردوهایمان شروع می شود. انشالله 20 و 21 اردیبهشت در مسابقات قهرمانی آسیای ژاپن به رقابت خواهیم پرداخت.
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا دستیاران شما مشخص شده اند، بیان كرد: در هدایت تیم ملی بانوان فاطمه قاسمی به عنوان دستیار به بنده كمك خواهند كرد. در خصوص مربی بدنسازی، با توجه به اینكه خودم یك مقدار به علم بدنسازی آگاه هستم، وظیفه این كار را برعهده گرفته ام.
مهران بهنام فر، سرمربی تیم ملی كاراته، درباره برنامه هایی كه برای تیم درنظر گرفته است، گفت: تمام انتخابی های ما یك روز بعد از انتخابی های بانوان انجام می شود و استارت اردوهایمان هم همزمان با بانوان است. با توجه به جلسه ای كه با فرجی و عاشوری گذاشتیم، به این نتیجه رسیدیم كه زودتر انتخابی ها را برگزار كنیم.
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا دستیاران شما مشخص شده اند، اظهار كرد: با توجه به اینكه عزیزی عملكرد خوبی داشته و در مسابقات آسیایی و جهان تیم قهرمان شد، با وی ادامه همكاری خواهیم داد. تصمیم بنده بر این است كه از مربیان شایسته به صورت مقطعی در اردوها استفاده كنم.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با كارشناسی فرید خطیری روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)