جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

اعلام مراحل انتخابی بازیكنان تیم ملی كاراته

برنامه مجله ورزش های رزمی سه شنبه 12 دی با حضور سید شهرام هروی، سرمربی تیم ملی كاراته به موضوع انتخاب بازیكنان تیم ملی كاراته اختصاص داشت.

1396/10/12
12:32

به گزارش رادیو ورزش؛ سید شهرام هروی، سرمربی تیم ملی كاراته پیرامون فرآیند انتخاب بازیكنان تیم ملی اظهار كرد: رقابتهای قهرمانی كاراته 18 بهمن ماه برگزار می شود و قبل از شروع قهرمانی كشور تمام شاخصه هایی كه ورزشكاران می توانند عضو تیم ملی شوند؛ جمع بندی و در سایت فدراسیون اعلام می گردد.
ورزشكارانی كه می خواهند عضو تیم ملی شوند باید از قهرمانی كشور عبور كنند و بعلاوه مسابقات برون مرزی و نظر كادر فنی نیز در انتخاب افراد تاثیرگذار است.
هروی در مورد دستیاران خود در تیم ملی توضیح داد: شهاب سلطانی، حسین روحانی و سعید حسنی پور در كار فنی، دكتر نعیما خواجوی در امر بدنسازی و دكتر علی حجتی در زمینه روانشناسی تیم با من همكاری می كنند.
وی در ادامه افزود: شنیده شده است كه وزن به اضافه 84 كیلوگرم از بازی های آسیایی حذف شده است ولی هنوز بصورت رسمی به فدراسیون اعلام نشده است.
برنامه مجله ورزش های رزمی سه شنبه 12 دی كاری از گروه مسابقات ورزشی با كارشناسی فرید خطیری تقدیم شنوندگان شد. این برنامه روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا10:00، به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)