جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

آمادگی كامل تكواندوكاران برای رقابت در فینال گرند پری

برنامه "مجله ورزش های رزمی" سه شنبه 7 آذر، در گفتگو با علیرضا نصر آزادانی، مربی تیم ملی تكواندو، به بررسی وضعیت تیم اعزامی به فینال مسابقات گرند پری پرداخت.

1396/09/07
12:34


به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا نصر آزادانی، مربی تیم ملی تكواندو، درباره وضعیت تیم گفت: مسابقات فینال گرند پری آخرین مرحله از گرند پری است كه در سال 2017 برگزار می شود. به نفر اول این مسابقات 80 امتیاز، نفر دوم 48 امتیاز و نفر سوم 24 امتیاز تعلق می گرد. ما 4 تن از تكواندوكاران از جمله فرزان عاشورزاده، آرمین هادی پور، سجاد مردانی و ابوالفضل یعقوبی را در 3 مرحله به مسابقات اعزامی می كنیم.
خداروشكر بعد از گرند پری لندن شرایط تكواندوكارانمان بهتر شده است. این ورزشكاران در طول یك ماه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته اند و اكنون از نظر بدنی در شرایط مطلوبی هستند. آسیب دیدگی خاصی در بین این ورزشكاران وجود ندارد.
وی، عنوان كرد: ما بسیار امیدوار هستیم كه در این مرحله از رقابتهای گرند پری بتوانیم بهترین نتیجه را نسبت به دوره های قبل كسب كنیم.
نصر آزادانی، درباره وضعیت روحی ملی پوشان گفت: بعد از آنالیز بازیهای گذشته به این نتیجه رسیدیم كه بعضی از تكواندوكارانمان از لحاظ روحی و روانی و استرس زیاد بازی را به حریف واگذار می كنند و یا در شرایطی به خاطر عدم اعتمادبنفس در لحظه آخر بازی برده را به باخت تبدیل می كنند. در این مدت بسیار تلاش كردیم كه بازیكنان را به یك روانشناس خوب و با تجربه معرفی كنیم.
این مربی، ادامه داد: ابوالفضل یعقوبی بعد از مسابقات لندن چند مرحله با دكتر روانشناس مشاوره داشت و نتیجه آن را در مسابقات چین دیدیم. ما همه تلاشمان را كردیم كه تكواندوكاران به سطح ایده آلی برسند. ممكن است كه همه نقاط ضعف برطرف نشده باشد، اما یقیناً از گرند پری لندن بسیار بهتر خواهیم بود.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با اجرا و كارشناسی فرید خطیری و تهیه كنندگی حسین سلطانی، روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا 10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)