جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات كاراته نیروی انتظامی

برنامه "مجله ورزش های رزمی" سه شنبه 30 آبان، اخباری از ورزش های رزمی را مرور كرد و نیز با ابولقاسم پایدار، دبیر هیأت كاراته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران درباره بیست و هفتمین دوره مسابقات درون سازمانی به گفتگو پرداخت.

1396/08/30
12:37

به گزارش رادیو ورزش؛ در پی وقوع حادثه‌ی تلخ و مصیبت‌بار زمین‌لرزه در غرب كشور كه به جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیزمان منجر شد، دكتر "چو" رییس فدراسیون جهانی تكواندو و "كی سوك لی" رییس اتحادیه تكواندو آسیا با ارسال نامه ای به سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تكواندو كشورمان ضمن ابراز همدردی با مردم ایران این مصیبت را تسلیت گفتند.
ابولقاسم پایدار، دبیر هیأت كاراته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، در ارتباط با مسابقات درون سازمانی كه قرار است در اردبیل برگزار شود، اظهار داشت: با عنایت به اینكه رشته كاراته از رشته های كاربردی در نیروهای مسلح و به خصوص ناجا است. ما همه ساله برگزاری مسابقات سراسری را جهت شناسایی استعدادهای رشته كاراته در سطح كاركنان كادر و وظیفه داریم. امسال نیز بیست و هفتمین دوره آن را به میزبانی فرماندهی انتظامی استان اردبیل برگزار خواهیم كرد.
پایدار، افزود: با تدابیری كه سردار یاوری، معاون آموزش ناجا و مقدم، رئیس هیأت كاراته ناجا داشتند، مسابقات ما در دو بخش آزاد و كنترلی در سطح كاركنان وظیفه و پایور برگزار می شود. روز چهارم ورود تیم ها را خواهیم داشت و روز پنجم مسابقات در مجموعه ورزشی تختی استان اردبیل آغاز می شود.
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا این امكان وجود دارد كه مسابقات كنترلی و آزاد بیست و هفتمین دوره مسابقات را به طور جداگانه برگزار كرد، عنوان كرد: با توجه به زمانبندی كه داریم و چشم اندازی كه در كمیته فنی كاراته ناجا وجود دارد، ما به نوعی تبعیت از هیأت كاراته نیروهای مسلح هم داریم. نیروهای مسلح و ناجا مسابقات كاراته كنترلی و آزاد را همیشه در یك سالن و طی یك یا دو روز برگزار كرده اند. این مسابقات با مجزا سازی سالن به 4 بخش برگزار می شود.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با اجرا و كارشناسی فرید خطیری و تهیه كنندگی حسین سلطانی، روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا 10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)