جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

حضور مربی ازبك در كادر تیم ملی جودو بانوان

برنامه "مجله ورزش های رزمی" سه شنبه 23 آبان، با محمدیان، معاون فدراسیون جودو كشور در بخش بانوان، در ارتباط با حضور مربی ازبكستانی در كادر تیم ملی جودو بانوان كشور گفتگو كرد.

1396/08/23
11:33

به گزارش رادیو ورزش؛ روز گذشته نلیا، یكی از مربیان ازبكستان به منظور هدایت تیم ملی جودو بانوان ایران وارد كشور شد.
محمدیان، معاون فدراسیون جودو كشور در بخش بانوان، اظهار داشت: ما بازیكنان جوانان و نوجوانان را انتخاب كرده ایم و یك هفته زیر نظر این مربی ازبك تمرینات خود را پیگیری خواهند كرد.
نلیا یك هفته در كنار تیم بانوان خواهد بود و وضعیت جودوكاران كشورمان را آنالیز خواهد كرد و پس از انجام مذاكرات با مسئولین فدراسیون و در صورت رضایت و توافق طرفین، از وجود او در اردوها استفاده خواهیم كرد تا ورزشكارانمان برای مسابقات آسیایی جاكارتا آماده شوند.
وی، در پاسخ به این پرسش كه چه ویژگی هایی سبب شد مربی ازبكستانی را به ایران دعوت كنید، بیان كرد: این مربی با توجه به رزومه ای كه دارد، از نظر فنی كاملاً مورد تأیید است. ما در این زمینه یك مقدار ضعف داشتیم. انشالله كه با حضور نلیا مربیان كشورمان هم در كنار او ارتقاء پیدا كنند.
محمدیان، در پاسخ به این سوال كه آیا به غیر از نلیا با گزینه های دیگری هم مذاكره شده است، تشریح كرد: بله حتماً صحبت هایی شده بود؛ اما در نهایت نلیا را انتخاب كردند.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با اجرا و كارشناسی فرید خطیری و تهیه كنندگی حسین سلطانی، روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا 10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)