جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

هادی چگینی: به دنبال حذف هیچكس نیستیم

رئیس جدید فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی گفت: 140 سبك در فدراسیون رزمی وجود دارد كه به بعضی از سبك‌ها كه عملكرد ضعیفی دارند وقت داده خواهد شد كه سبك را فعال كنند و به دنبال حذف هیچ عزیزی نیستیم.

1403/03/05
14:10

افشین هادی‌چگینی رئیس جدید فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور و جمعی از خادمین نظام در مورد طرح‌های خود برای ساماندهی ورزش‌های رزمی گفت: با توجه به اینكه 18 سال رئیس هیئت ورزش‌های رزمی قزوین و همچنین سرمربی، رئیس كمیته فنی و.. بودم، دغدغه‌های این فدراسیون را می‌دانم. امیدوارم با برنامه‌های خوبی كه ترسیم شده بتوانیم گام‌هایی را در راستای منویات مقام معظم رهبری برداریم.

وی ادامه داد: به محض اینكه تیم مدیریتی آرای خود را اخذ كنند، كار را شروع خواهیم كرد. فدراسیون رزمی دو بازو دارد كه كه یكی از آنها روسای هیئت‌های استانی و دیگری روسای سبك‌ها هستند.

هادی چگینی افزود: 140 سبك در فدراسیون رزمی وجود دارد كه به بعضی از سبك‌ها كه عملكرد ضعیفی دارند وقت داده خواهد شد كه سبك را فعال كنند. به دنبال حذف هیچ عزیزی نیستیم. در یك محیط همدل و با یك تیم مدیریت جدید برنامه‌های خود را جاری خواهیم. برنامه‌های من در حوزه میزبانی، الگوها و كلاس‌های آموزشی است و نگاهم به میزبانی بیشتر است در كل تحولات خیلی خوبی ایجاد خواهد شد.

رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در مورد سبك‌های تازه وارد اظهار كرد: در مورد سبك‌های تازه وارد به بخشنامه‌ها و ضوابط وزارت ورزش پایبند هستیم. سبك‌هایی به ما اضافه خواهند شد كه جایگاه جهانی دارند و حرفی برای گفتن داشته باشند. سبك‌های ابداعی ایرانی كه بتوانند برای پرچم ایران افتخار آفرینی كنند را حمایت می‌كنیم. فیلترهایی برای این موضوع وجود دارد كه اول شورایی از پیشكسوتان است و بعد از آن كمیته فنی و بعد از آن وزارت ورزش باید آن را تایید كند.

برنامه جهان ورزش ویژه ورزش‌های رزمی هر شنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)