جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

آغاز مرحله پایانی اردوی تیم ملی كاراته امید در قزوین

برنامه "مجله ورزش های رزمی" سه شنبه 25 مهر، علاوه بر مرور اخباری از ورزش های رزمی، با شهرام هروی، سرمربی تیم ملی كاراته، در خصوص مراحل تمرینی تیم ملی امید برای اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا به گفتگو پرداخت.

1396/07/25
11:21


به گزارش رادیو ورزش؛ برنامه مسابقات رده های سنی كاراته جهان در اسپانیا از سوی سازمان برگزاری این رقابتها اعلام شد. این مسابقات از تاریخ 3 تا 7 آبان ماه به میزبانی شهر "تنریف" اسپانیا و با حضور 1447 كاراته كا از 96 كشور برگزار می‌شود.
شهرام هروی، سرمربی تیم ملی كاراته، در ارتباط با اردوی تمرینی تیم ملی در قزوین گفت: با توجه به اینكه برای ما مهم بود كه در اردوها تمركز لازم را داشته باشیم، رئیس هیأت استان قزوین تمام امكانات لازم را برای ما فراهم كرد. تا به اكنون 4 مرحله اردو در این استان برگزار كرده ایم كه خوشبختانه در هیچ یك از مراحل با مشكل خاصی مواجه نشدیم و جای دارد كه از مسئولان قزوین تقدیر و تشكر كرد.
وی، در پاسخ به این سوال كه تا روز اعزام اردها به چه صورت برگزار می شود، اظهار داشت: مرحله پنجم اردو از امروز در استان قزوین آغاز شده است كه تا روز اعزام كه 30 مهر است، ورزشكاران در اردو حضور دارند.
سرمربی تیم ملی كاراته، نیز در پاسخ به این پرسش كه به نظر شما از جمع ورزشكارانی كه در مسابقات جهانی شركت می كنند، نفراتی جایگزین بزرگسالان می شوند كه در المپیك 2020 حضور پیدا كنند، بیان كرد: 5 بازیكنی كه به مسابقات جهانی اعزام می شوند، همه از كاراته كاران خوب كشور هستند و به مرور توانستند به این جایگاه برسند. این ورزشكاران پتانسیل خوبی دارند و 2 ماه قبل در كنار تیم ملی بزرگسالان تمرین كرده و به خودباوری لازم رسیده اند. از الان نمی توان پیش بینی المپیك را كرد كه چه نفراتی حتماً كسب سهمیه می كنند و به مسابقات اعزام می شوند. اما مطمئنم فردی كه به المپیك اعزام می شوند، برای كشورمان افتخار آفرینی می كند.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با اجرا و كارشناسی فرید خطیری و تهیه كنندگی حسین سلطانی، روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا 10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)