جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

اعلام اسامی روسای كمیسیون‌های ورزشكاران، داوران و مربیان فدراسیون ووشو

دبیر فدراسیون ووشو اسامی روسای كمیسیون‌های ورزشكاران، داوران و مربیان فدراسیون ووشو را اعلام كرد.

1402/08/20
11:52

مجید ملكی، دبیر فدراسیون ووشو در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: در سال گذشته از سوی وزارت ورزش و جوانان، بخشنامه‌ای برای ما ابلاغ شد كه ما را ملزم به برگزاری كمیسیون‌های ورزشكاران، داوران و مربیان كرد.

ملكی اضافه كرد: در گذشته در مجامع فدراسیون‌ها قانون دقیقی برای حضور ورزشكاران مربیان و داوران وجود نداشت ولی این بخشنامه ما را ملزم كرد، برای حضور 3 ورزشكار زن، 3 ورزشكار مرد، 2 مربی مرد، 2 مربی زن، یك داور مرد و یك داور زن كه حتماً در مجامع فدراسیون‌ها حضور داشته باشند.

وی افزود: كمیسیون‌ها از اركان تاثیرگذار برای مجامع فدراسیون‌ها به حساب می‌آیند كه با نظارت وزارت ورزش و فدراسیون وشو این كمیسیون‌ها برگزار شد.علاوه بر اینكه رئیس این كمیسیون‌ها در مجامع فدراسیون و انتخابات شركت می‌كند و با توجه به اینكه این كمیسیون‌ها 7 نفره هستند، مطالبات ورزشكاران، مربیان و داوران را پیگیری می‌كنند و جلساتی را در سال حداقل دو بار باید برگزار كنند و نتیجه آن را به مجمع عمومی فدراسیون و مجمع انتخابات گزارش دهند.

دبیر فدراسیون ووشو اظهار كرد: نتیجه كمیسیون‌های فدراسیون ووشو به این شرح می‌باشد: كمیسیون ورزشكاران كه شامل 7 نفر می‌باشد و محسن محمد سیفی رئیس كمیسیون ورزشكاران شد. كمیسیون مربیان كه شامل 5 نفر هستند و رئیس كمیسیون مربیان آقای علیرضا بهره‌مند شد و در بخش داوران علی جهانگیری‌زاده رئیس كمیسیون داوران می‌باشد.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)