جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

فرجی: هزینه اعزام به لیگ جهانی را فدراسیون پرداخت كرد

برنامه "مجله ورزش های رزمی" سه شنبه 4 مهر، با فرجی، رئیس فدراسیون كاراته، در خصوص مسابقات لیگ جهانی كاراته وان و عملكرد ورزشكاران كشور در این مسابقات به گفتگو پرداخت.

1396/07/04
13:17

به گزارش رادیو ورزش؛ فرجی، رئیس فدراسیون كاراته، در ارتباط با نتایج كسب شده در لیگ جهانی كاراته وان تركیه گفت: این مسابقات 2 رویداد مجزا بود و تورنمنت بین المللی توركیه و مسابقات كاراته وان را شامل می شد. با توجه به اینكه كاراته كاهای ما در مقطع نوجوانان، جوانان و امید ماه آینده باید در مسابقات بزرگ كشور اسپانیا به رقابت بپردازند، لازم بود برای آمادگی بیشتر در رقابتی مانند لیگ جهانی حضور پیدا كنند. در این مسابقات مربیان نقاط ضعف و قوت تیم را ارزیابی كردند تا انشالله در مسابقات اسپانیا نتایج قابل توجهی را كسب كنند.
وی، خاطرنشان كرد: در مسابقات كاراته وان هزار و دویست و هفتاد نفر كاراته كا از 85 كشور شركت كرده بودند. كاراته كارها برای كسب سهمیه مسابقات 2020، كسب تجربه و ارتقاء رنكینگ با یكدیگر به رقابت پرداختند.
فرجی، یادآور شد: از ابتدای سال 96 ورزشكاران ما در 4 كاراته وان حضور پیدا كردند. امیدوارم این روند ادامه پیدا كند و تا پایان سال 2017 كاراته كاهای كشور بتوانند سهمیه لازم را اخذ كنند.
رئیس فدراسیون كاراته، در پاسخ به این سوال كه آیا ورزشكاران با هزینه شخصی خود در این رقابتها شركت كردند یا تمام هزینه ها را فدراسیون پرداخت كرده است، اظهار داشت: كلیه هزینه های هر 4 كاراته وانی كه ورزشكارانمان اعزام شدند را فدراسیون پرداخت كرده است. خداروشكر وزارت ورزش حمایت لازم را از این فدراسیون دارد.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با اجرا و كارشناسی فرید خطیری و تهیه كنندگی حسین سلطانی، روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا 10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)