جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

طباطبایی: جغرافیای كاراته آسیا تغییر كرده است

رئیس فدراسیون كاراته گفت: جغرافیای كاراته‌ی آسیا تغییر كرده و ما باید یك تیم متحد، مقتدر و همدل را به بازی‌های آسیایی بفرستیم.

1402/05/21
13:01

حسن طباطبایی رئیس فدراسیون كاراته در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: در مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی كه 3 مدال طلا، 2 مدال انفرادی و یك مدال كمیته تیمی و در مجموع مقام سومی را كسب كردیم، اما انتظار ما از ورزشكاران بیشتر بود.

وی افزود: با توجه به ظرفیت و پتانسیل‌هایی كه داریم باید مدال‌های بیشتری را كسب كنیم و نتیجه بهتری را بگیریم، اما باید توجه داشته باشیم كه جغرافیای كاراته آسیا بسیار تغییر كرده است. قبلاً فقط ژاپن در كاراته مدعی بود ولی الان عربستان، اردن، قزاقستان، ازبكستان، كویت و غیره در كاراته سرمایه‌گذاری كردند و همه مدعی هستند.

طباطبایی ادامه داد: برای ما بازی‌های آسیایی بسیار مهم است كه بتوانیم از ظرفیت نیروی انسانی و كادر فنی كه داریم استفاده كنیم و از قدرت خود در آسیا دفاع كنیم با توجه به اینكه شرایط ما نسبت به 4 سال پیش متفاوت است و تغییرات بسیار مهمی داشتیم.

طباطبایی در مورد اختلافات به وجود آمده در تیم ملی كاراته بانوان گفت: با توجه به اختلافات پیش آمده در كادر فنی تیم ملی بانوان كه تاثیر بسزایی در نتیجه‌گیری تیم ملی و ورزشكاران داشت، خانم ارباب سرمربی تیم ملی پیشنهاد داد كه كادر فنی تیم تقویت شود و خانم زنگنه با تیم قطع همكاری كردند و خانم ستاره موسوی و فاطمه قاسمی در كادر فنی تیم ملی بانوان جایگزین شدند تا ما بتوانیم یك تیم متحد مقتدر و همدل را به بازی‌های آسیایی بفرستیم.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)