جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

صافی مطرح كرد؛ نبرد استعدادها با باتجربه‌ها در ماراتن بزرگ كاراته

دبیر تیم‌های ملی كاراته گفت: مسابقات انتخابی تیم ملی ماراتن بزرگ كاراته و نبرد استعدادها با باتجربه‌ها بود.

1402/04/03
18:25

احمد صافی دبیر تیم‌های ملی كاراته مردان در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش اظهار كرد: تعیین زمان مناسب برای انتخاب تیم‌های ملی خصوصا در رقابت‌های آسیایی كه شبه مسابقاتی برای بازی‌های آسیایی است صورت گرفته وبا توجه به رشد بالای كاراته آسیا و به دلیل اینكه كاراته یكی از بازوهای موفق در بازی‌های آسیایی است، كار فدراسیون و كادر تیم ملی بسیار سخت بوده تا بتوانند بهترین‌ها را برای مسابقات انتخاب كنند.

صافی افزود: مسابقات انتخابی تیم‌های ملی ماراتن بزرگ كاراته و نبرد استعدادها با باتجربه ها بود. در بعضی اوزان كار به قدری حساس بود كه با رقابت خیلی سخت و نزدیك به‌هم و همچنین تجربه و قدرت بدنی بهتر ورزشكار انتخاب شد.

دبیر تیم‌های ملی كاراته گفت: فصلی رسیده كه كاراته با كمی تحول بعد از بازی‌های آسیایی یك خانه‌تكانی انجام دهد و شاهد ماندن با قدرت جوانان و تسلیم شدن در مقابل نیروهایی كه هر قهرمانی را به خطر می‌اندازد، باشیم.

صافی در مورد انتخاب تیم كاتای استان مركزی برای مسابقات آسیایی گفت: تیم كاتای استان مركزی عنوان سومی جهان را دارد و با وجود نزدیكی تیم تبریز به این تیم، تیم كاتای استان مركزی هم در رشته گروهی و هم انفرادی برای مسابقات آسیایی انتخاب شده و احتمالا تیم كاتای آذربایجان شرقی برای بازی‌های جهانی مجارستان اعزام می‌شود.

برنامه جهان ورزش شبكه رادیویی ورزش هر روز ساعت 9:00 از شبكه ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)