جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

ملكی: كسی كه به فدراسیون ووشو حمله كرده بیمار روانی است

دبیر فدراسیون ووشو گفت: كسی كه به فدراسیون ووشو حمله كرده بیمار روانی و تحت تعقیب بوده و به 8 ماه زندان و 27 ضربه شلاق محكوم بوده است.

1402/04/03
18:17

مجید ملكی دبیر فدراسیون ووشو در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزشص بیان كرد: مسابقات قهرمانی كشور و قهرمانی انتخابی تیم ملی با حضور 700 دختر در سال گذشته انجام شد و دختر آقای ده پهلوان در هر دو مسابقه باخت زیرا كه بازیكن مطرحی نیست و عنوانی هم ندارد.

وی ادامه داد: وی هر دو بار بعد از باخت به سالن مسابقات حمله كرده و ایجاد رعب و وحشت كرده است.

ملكی ادامه داد: بعد از حمله وی به كلانتری برده شده و با توجه به اینكه بیمار روحی است و كارت قرمز دارد نباید برخورد جدی با وی شود لذا با تشخیص قاضی آزاد شد و با شكایت قضایی فدراسیون به دلیل فحاشی و درگیری به 8 ماه زندان و 27 ضربه شلاق محكوم شد و تحت تعقیب است.

دبیر فدراسیون ووشو اظهار كرد: متاسفانه پنجشنبه 2 تیر ماه كه فدراسیون تعطیل بوده دوباره همراه با دخترانشان به فدراسیون كه 30 دختر جوان در خوابگاه بودند حمله كرده و دستور پرتاب سنگ و آتش داده و به چند نفر از جمله خواهران منصوریان آسیب زده و متواری شده است.

وی افزود: با توجه به اینكه حضور چنین فردی در جامعه خطرناك است، گفت: ما به حراست نامه زده بودیم كه از حضور چنین فردی به مجموعه جلوگیری شود و با توجه به اینكه مانند تروریست‌ها به فدراسیون حمله كرده و بچه‌ها دچار آسیب روانی، رعب و وحشت شدند ما دوبار شكایت قضایی كردیم و محكومیت جدیدی به محكومیت قبلی وی اضافه خواهد شد.

ملكی در پایان گفت: خبرنگارها باید اصل بی‌طرفی و اخلاق را سر‌لوحه كار خود قرار‌ دهند و حرفهای بی‌اساس وی را پخش نكنند و نباید به این موضوع دامن بزنند.

برنامه جهان ورزش هر روز ساعت 9:00 از شبكه رادیویی ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)