جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

اوجاقی خبر داد همراهی یك روانشناس با تیم ملی ووشو برای بازی‌های آسیایی

سرمربی تیم ملی ووشو در بخش ساندا گفت: برای آمادگی تیم برای بازی‌های آسیایی علاوه بر كادر مجرب یك روانشناس تیم را همراهی می‌كند.

1402/03/27
12:25

امیر اوجاقی سرمربی تیم ملی ووشو در بخش ساندا در گفتگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: با توجه به اینكه مسابقات آسیایی هانگژو و مسابقات جهانی آمریكا را در پیش رو داریم بچه ها در وضعیت مناسبی هستند و برای بازی‌های آسیایی 7 اردو و بازهای جهانی 9 اردو در نظر گرفتیم كه از اردوهای بعدی علاوه بر كادر مجرب ،یك روانشناس نیز تیم را همراهی خواهد كرد.

وی افزود: با توجه به اینكه علاوه بر دو رویداد مهم در اواخر مهر بعد از بازی‌های آسیایی هانگژو و قبل از بازی‌های جهانی آمریكا یكسری مسابقات در ریاض پایتخت عربستان داریم، علاوه بر تیم اصلی نفرات دوم هر وزن را نگه داشتیم تا هم به عنوان حریف تمرینی و هم به دلیل اینكه در بازی‌های آسیایی فقط وزن‌های سبك تا 75 كیلوگرم شركت می‌كنند، برای شركت در مسابقات عربستان از آنها استفاده كنیم.

اوجاقی بیان كرد: با توجه به اینكه تیم ووشو تیم مدال آوری در بازی‌های آسیایی و جهانی است از وزارت ورزش و كمیته المپیك انتظار همدلی بیشتری با فدراسیون ووشو داریم تا بتوانیم در این رویدادهای مهم بهترین مدال‌ها را كسب كنیم.

برنامه جهان ورزش هر روز از شبكه رادیویی ورزش موجFM تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)