جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

تركیب تیم‌های امید و بزرگسالان تكواندو به مسابقات كشورهای اسلامی اعزام می‌شوند

امروز بیژن مقانلو سرمربی تیم تكواندو در گفتگو با برنامه جهان ورزش در مورد تیم اعزامی به مسابقات كشورهای اسلامی صحبت كرد.

1401/05/01
11:53

به گزارش رادیو ورزش؛ بیژن مقانلو سرمربی تیم تكواندو در گفتگو با برنامه جهان ورزش در مورد اردو روسیه گفت: در كمپ روسیه شركت كردیم و كشورهای قزاقستان، بلاروس، روسیه و ارمنستان شركت داشتند و اردو مطلوبی بود. تمام دنیا خیلی متمركز تمرین می كنند. من به كمپ ها سر میزنم تا تجربه كسب كنیم. نباید فكر كنیم قهرمان جهان و آسیا بودیم، باید ببینیم الان چه هستیم؟ باید خیلی سرسخت تلاش كنیم.

مقانلو در مورد لیست نفرات اعزامی به مسابقات كشورهای اسلامی اظهار كرد: در مسابقات قهرمانان آسیا، 12بازیكن شركت می كردند اما این سری كلا 6نفر هستند. تركیبی از تیم امید و بزرگسالان شركت می كنند.

سرمربی تیم تكواندو در ادامه گفت: در مسابقات آسیایی سه نقره گرفتیم كه خوب بود، برای تغییر باید ریسك كرد. با توجه به شرایطی كه داشتیم خوب بود.

مقانلو بیان كرد: مهمترین اصل این است كه بازیكن های ما به باور برسند. باید بازیكن انقدر توانمند بشود كه بتواند غلبه كند. سخت است اما شدنی است. آنچه در دو ماه نمی شود تغییر ایجاد كرد، آرام آرام اما با یه سرعت مناسب باید تغییر ایجاد كرد.

جهان ورزش هر روز ساعت 9:00 از رادیو ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

انتهای خبر/


دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)