جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

میراسماعیلی مطرح كرد حضور تیم ملی جودو در مسابقات آسیایی و انتخابی المپیك/ دادگاه هر حكمی بدهد می‌توانیم در مسابقات شركت كنیم

رئیس فدارسیون جودو گفت: تیم ملی كشورمان در مسابقات آسیایی و انتخابی المپیك شركت می‌كند.

1401/04/18
11:36

به گزارش رادیو ورزش؛ آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو در گفتگو با برنامه جهان ورزش گفت: ویزر رئیس فدراسیون جهانی جودو مجوز حضور در مسابقات كشورهای آسیایی را صادر كرد.

رئیس فدراسیون جودو تصریح كرد: اردوهایمان را از چند وقت پیش شروع كردیم و كمیته ملی المپیك هم حمایت كرد. اگر تلاش فدراسیون و كمیته ملی المپیك نبود امروز این‌طور نمی‌شد.

وی ادامه داد: عده‌ای رایزنی كرده بودند كه ما در مسابقات همبستگی كشورهای اسلامی شركت نكنیم و ما با مسئول برگزاری مسابقات تماس گرفتیم حضور ما را منوط به دستور فدراسیون جهانی كردند. تیم ما بعد از سه سال در بخش انفرادی و تیمی شركت خواهد كرد.

میراسماعیلی ضمن تشكر از رایزنی سجادی وریز ورزش و صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك گفت: با صبحت های این دو بزرگوار با جناب باخ و حمایت جانانه شان از جودو كشورمان، باید این خبر را بدهم كه تیم ما هم در بازی های آسیایی و هم در مسابقات كسب سهمیه المپیك می تواند شركت كند.

رئیس فدراسیون جودو در مورد روند دادگاه تصریح كرد: جناب باخ توصیه هایی داشت و رئیس اتحادیه جودو آسیا هم خیلی كمك كرد. دادگاه هر حكمی بدهد ما می توانیم در مسابقات پیش رو شركت كنیم. باید تمام تلاش خود را برای گرفتن سهمیه المپیك به كار ببندیم.

وی اظهار كرد: از 19 تیر خانم مایا از جودوكاران كرواسی با بانوان ما كار خواهد كرد. تیم تاجیكستان 26 تیر به ایران می آید و یك اردوی مشترك خواهیم داشت. ان شاالله تیم ما با قدرت در مسابقات شركت كند.

میراسماعیلی در مورد حضور داور ایرانی در مسابقات كشورهای اسلامی گفت: ما دو پیشنهاد داشتیم با یكی موافقت شد و مهاجری در مسابقات روی تاتامی خواهد بود.

برنامه جهان ورزش هر روز راس ساعت 9:00 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)