جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

آرزوی مدال طلا با سرمایه گذاری در جودو بانوان

برنامه ورزش های رزمی شنبه 4تیر در گفتگو با بیدل سرمربی جودو بانوان وضعیت اردوهای بانوان در این رشته را بررسی كرد.

1401/04/04
09:29

به گزارش رادیو ورزش، تكتم بیدل سرمربی جودو بانوان در گفتگو با رادیو ورزش گفت: 20تا30تیر تمرین مشترك با بانوان كشور همسایه تركیه را خواهیم داشت و این اردو قطعی هست، یك مربی اهل كرواسی كه از قهرمانان كشورشان بودن نیز بر انجام این تمرینات نظارت خواهند داشت.
سرمربی جودو بانوان در مورد اردو ده روزه در خرم آباد گفت: این چهارمین اردو ما در سال 1401 بود. برای اولین بار اردوهای بانوان منسجم و پشت سر هم پیگیری می‌شود. از لحاظ حریف های تمرینی چون استان لرستان از قطب های جودو است در وضعیت و كیفیت خوبی اردو برگزار شد.
وی در ادامه افزود: اردوها در استان های مختلف برگزار می‌شود تا دختران در شرایط آب و هوایی متفاوت قرار بگیرند. نگاه توسعه ای به جود بانوان وجود دارد اكثر استان ها تیم فرستادند. از سیستان و بلوچستان و هرمزگان هم جدیدا تیم داشتیم كه نشانه استقبال بیشتر هر روز بانوان است.
در پایان بیدل در زمینه حضور خانم بربط در اردوها و امید به مدال طلای ایشان اشاره كرد و گفت: ایشان نسبت به دیگر اعضا اردو حضور و تجربه بیشتری دارند و از لحاظ جسمانی در حد خوبی است و سعی داریم یك مشاور و روانشناس در تیم داشته باشیم تا از لحاظ روحی هم قوی عمل كنیم و به طلا آوری ایشان امید زیادی داریم.
برنامه ورزش های رزمی هر هفته شنبه ساعت 9:00 از رادیو ورزش موج fm پخش می‌شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)