از ساعت به مدت

رادیو ورزش

ورزش ايران (دو و ميداني)

بازدید عرب از مجموعه آفتاب انقلاب

برنامه "ورزش ایران، دوومیدانی" یکشنبه 12 آبان در گفتگو با ایرج عرب، سرپرست فدراسیون دوومیدانی به موضوع بازدید وی از مجموعه آفتاب انقلاب اختصاص داشت.

1398/08/12
15:01

به گزارش رادیو ورزش؛ ایرج عرب، سرپرست فدراسیون دوومیدانی که دیروز به همراه صیامی دبیرکل فدراسیون از ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران، زیرساخت ها و امکانات موجود در این ورزشگاه بازدید به عمل آورد پیرامون این بازدید بیان کرد: بحث نگهداری ورزشگاه ها حائز اهمیت است. ورزشگاهی که ساخته می شود، اعتبار آنچنانی جهت نگهداری و تعمیر آن در نظر گرفته نمی شود. مجموعه آفتاب یک زیرساخت بسیار ارزشمند و ماندگار در نقطه بسیار خوبی از تهران است. موضوع نگهداری اماکن ورزشی یک بحث مدیریتی دارد و بخشی هم بحث مالی و هزینه ای است که باید تدابیری برای بازسازی و تعمیرات اندیشیده و کارها را پیش برد. ما برای این کار قصد داریم از امکانات بخش خصوصی و اسپانسری هم استفاده کنیم.
عرب درخصوص اینکه آیا برنامه ای جهت تغییر بافت فدراسیون و استفاده از چهره های جدید دارد یا خیر؟ گفت: وقتی مدیری وارد سیستم می شود، بهترین کار این است که شناسایی انجام گیرد و شرایط را بسنجد. تغییرات زودهنگام ممکن است به سیستم آسیب برساند و امور جاری را مختل و مشکلاتی بوجود آورد. اول باید پتانسیل موجود و افرادی که می توانند شرایط بهتری را ایجاد کنند را شناسایی کرد و بعد از کار مطالعاتی دست به تغییر زد.
وی در پایان عنوان کرد: هفته گذشته، اولین جلسه سازمان تیمهای ملی تشکیل شد. ما کارهای کارشناسی و فنی را به این سازمان سپرده ایم که با نظر مشورتی انجام می گیرد. جلسه خوبی بود و تصمیمات خوبی گرفته شد که در حال اجراست و نتایج و برنامه ها بزودی در سایت فدراسیون اعلام می شود.
برنامه "ورزش ایران، دوومیدانی" یکشنبه 12 آبان ماه با اجرای زورقچیان و کارشناسی جهانگیر چراتی، روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (دو و میدانی)