جهان ورزش (دو و میدانی) یك شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (دو و ميداني)

فیروزی خبر داد؛ برگزاری مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا در هفته اول اردیبهشت

مسئول كمیته مسابقات دوومیدانی گفت: فردا جلسه مهمی در خصوص مسابقات قهرمانی جوانان آسیا كه در هفته اول اردیبهشت در شهر دبی امارات برگزار می‌شود، خواهیم داشت.

1402/12/13
13:02

قاسمعلی فیروزی مسئول كمیته مسابقات دوومیدانی در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش در مورد مسابقات دومیدانی قهرمانی داخل سالن آسیا كه در تهران برگزار شد بیان كرد: مسابقات نسبتا مطلوبی در حد توان كشورمان برگزار شد. نقاط ضعف ما در تجهیزات مدرن الكترونیك بود. با توجه به تحریم نتوانستیم وسایل مورد نظر را به موقع وارد كنیم. یكسری وسایل خریداری شده و یكسری وسایل هم از طرف فدراسیون آسیایی به ما هدیه داده شده است كه تازه به بندرعباس رسیده و طی روزهای آینده آنها را دریافت می‌كنیم. امیدوارم برای مسابقات آینده با تجهیزات مدرن‌تر بتوانیم مسابقات بهتری را برگزار كنیم.

فیروزی در مورد دومیدانی ایران در سالی كه گذشت، گفت: جوان‌ها شرایط خوبی را فراهم كردند. در مسابقات جوانان آسیا و مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی با گرفتن مدال‌های طلا، نقره و برنز افتخارآفرینی كردند.
یكی از پدیده‌ها سبحان احمدی بود كه با ركورد دو 800 متر داخل سالن نگاه‌ها را برای داشتن نماینده جدید در المپیك‌های آینده امیدوار كرد.

مسئول كمیته مسابقات دوومیدانی گفت: كادر فنی فردا جلسه مهمی در خصوص مسابقات جوانان آسیا كه در هفته اول اردیبهشت در شهر دبی كشور امارات برگزار می‌شود، دارد كه امیدوارم نتایج خوبی بگیریم.

فیروزی در مورد دوومیدانی سال آینده افزود: با توجه به شرایطی كه فدراسیون جهانی برای راهیابی ورزشكاران به صورت مستقیم به المپیك پاریس 2024 در نظر گرفته است، شرایط كسب ورودی المپیك بسیار سخت است. بچه‌ها باید كار فوق العاده‌ای انجام دهند كه امتیاز را از طریق رنكینگ به دست آورند. خانم فصیحی با توجه به نتایج مسابقاتی كه به دست آورد تقریباً یكی از اولین شانس‌های ما هست و امیدواریم حسین رسولی، مهدی صابری، سبحان احمدی و حمیده اسماعیل نژاد هم با تلاش و شركت در مسابقات معتبر جهانی و اروپایی امتیازات لازم را كسب كنند.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (دو و میدانی)