جهان ورزش (دو و میدانی) یك شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (دو و ميداني)

سپهرزاد: برای مدال‌آوری در رقابت‌های قهرمانی آسیا ركورد لازم را نداریم

مدیر تیم‌های ملی دوومیدانی گفت: بچه‌ها با تصورات ما فاصله دارند و عددهایی كه بشود در مسابقات آسیایی مدال بیاوریم را نداریم.

1402/11/15
12:37

هادی سپهرزاد مدیر تیم‌های ملی دوومیدانی در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: برای حضور تیم دوومیدانی در رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا كه طی روزهای 28 تا 30 بهمن به میزبانی كشورمان در مجموعه آفتاب انقلاب برگزار می‌شود، جلسات كمیته فنی برگزار شد و تركیبی از ورزشكارانی كه در دو مرحله در مسابقات شركت كرده بودند و بهترین‌های دومیدانی هستند، در قالب تیم ملی در مسابقات آسیایی شركت می‌كنند.

وی ادامه داد: با توجه به استفاده از امتیاز میزبانی در هر ماده سه نفر شركت می‌كنند. از بین كسانی كه سابقه حضور در مسابقات را دارند آقای حسین رسولی، مهدی صابری و سبحان احمدی از لحاظ ركوردی شرایط خوبی دارند. در كل بچه‌ها با تصورات ما فاصله دارند و امیدوارم در مسابقات آسیایی شرایط را بهتر كنند. همچنین در پرش هم شرایط ایده‌آلی نداریم.

سپهرزاد گفت: این مسابقات سخت‌ترین دوره‌ای است كه در ایران برگزار می‌شود. عددهایی كه بشود در مسابقات آسیایی مدال بیاوریم را نداریم. در بخش بانوان شرایط بهتری داریم و مدال‌های بیشتری كسب خواهیم كرد.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (دو و میدانی)