جهان ورزش (دو و میدانی) یك شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (دو و ميداني)

بهره‌برداری از سالن پردیس آزادی تا آخر امسال

مدیركل ورزش و جوانان استان یزد گفت: پایان امسال سالن پردیس آزادی كه سالن اختصاصی دوومیدانی است، به بهره‌برداری خواهد رسید.

1402/11/01
13:23

زهیر حاجی حسینی مدیر كل ورزش و جوانان استان یزد در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: سالن پردیس آزادی كه سالن اختصاصی ورزش دوومیدانی است و یكی از سالن‌های استاندارد كشور است كه مشابه آن كم است، سال گذشته افتتاح شد. این سالن نواقصی داشت كه در پی ‌آن رفع آن هستیم و تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید و به صورت كامل در اختیار ورزشكاران قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: هر پروژه‌ای یك سری نواقص دارد، از اردیبهشت ماه كه توفیق خدمت به ورزش را پیدا كردم پیگیر مشكلات هستم. مجری سالن پردیس آزادی شركت تجهیزات بوده است و اداره كل فقط بهره‌بردار آن است.

مدیركل ورزش و جوانان استان یزد گفت: برای قهرمانان سالانه برنامه داریم و از كسانی كه مدال كسب كرده‌اند تقدیر و تشكر انجام می‌شود و همچنین از كسانی كه افتخار كسب می‌كنند حمایت ویژه‌ای انجام خواهد گرفت. پاداشی كه به مدال آوران بازی‌های آسیایی و پارا آسیایی در استان یزد داده شد در بین استان‌های دیگر بیشترین رقم پاداش را داشت.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (دو و میدانی)