جهان ورزش (دو و میدانی) یك شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (دو و ميداني)

صیامی: باید استانداردهای دو و میدانی را بالا ببریم تا مدعی كرسی‌های كنفدراسیون آسیا شویم

برنامه جهان ورزش امروز(25دی) در گفتگو با صیامی رئیس فدراسیون دو و میدانی، مشكلات این رشته را بررسی كرد.

1401/10/25
10:55

هاشم صیامی رئیس فدراسیون دو و میدانی در گفتگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش اظهار كرد: خوشبختانه مسابقات لیگ های امسال خوب برگزار شد. مسابقات به صورت لیگ برگزار شد تا روزنه ای برای رشد ورزشكاران باشد.

صیامی بیان كرد: امسال سال دومی بود كه مسابقات به صورت لیگ بود. از لحاظ اقتصادی كمكی برای ورزشكاران بود. مسابقات از لحاظ كیفی خوب بود، اما ركوردهایی كه مدنظر بود به دست نیامد.

وی افزود: مسابقات هدف قهرمانان اول كشور، مسابقات آسیایی است در نتیجه برای مثال تفتیان، زمان پور و مرادی در لیگ نبودند تا سطح ركوردها بالاتر برود.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در خصوص خلا حضور در كنفدراسیون دو و میدانی تصریح كرد: نمی‌توانیم مدعی كرسی‌های كنفدراسیون آسیا باشیم، اما در موضوعاتی همچون تجهیزات ورزشی لازم، قهرمانی و مالی و اعتباری لنگ بزنیم. زیرساخت‌های اولیه و ساختار استانداردهای لازم را نداریم. در برگزاری و اعزام ها بسیار مشكل داریم. باید این موضوعات را حل كنیم و بعد به فكر كسب كرسی‌های آسیایی باشیم.

وی در پایان گفت: جام امام رضا(ع) را به خوبی با حضور هفت نماینده آسیایی داشتیم، شانس كسب مسابقات داخل سالن را به دست آوردیم. در بخش های دیگر نیز اگر رشد كنیم و به قدری قوی بشویم و استانداردها را بالا ببریم تا بتوانیم به فكر كسب كرسی‌ها باشیم. باید ظرفیت‌ها را بالا ببریم.

برنامه جهان ورزش هر روز ساعت 9:00 و 15:00 تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (دو و میدانی)