جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

قادری: كشتی مازندران بی صاحب است

برنامه "ورزش ایران كشتی" شنبه 17 خرداد با نایب رئیس اسبق هیأت كشتی مازندران درباره وضعیت كشتی این استان گفتگو كرد.

1399/03/17
11:03

به گزارش رادیو ورزش؛‌ سلمان قادری، نایب رئیس اسبق هیأت كشتی استان مازندران، درباره وضعیت كشتی مازندران به مخاطبان رادیو ورزش گفت: مازندران قطب اصلی كشتی كشور است و بیش از 60، 70 درصد مدال آوری در مسابقات جهانی و المپیك را مازندران بدست می آورد. جا داشت كه یك فرد خیلی خاص مدیریت هیأت كشتی مازندران را بدست بگیرد كه متأسفانه این امر محقق نشد و 2 ماه مانده به پایان دوره مأموریت ثمربخش می بایست انتخابات را برگزار می كردند تا این چند دستگی برای كشتی مازندران ایجاد نشود.
وی، تصریح كرد: دامن زدن به اختلافات، كشتی استان را از قدرت و توان می اندازد و آن انتظاری كه از كشتی مازندران می رفت، یك مقدار با افت روبر می شود. متأسفانه در این بین، مدیر كل هیأت ورزش و جوانان استان مازندران كمترین توجهی به كشتی استان كرد؛ سپس سرپرستی انتخاب كردند كه آن سرپرست هم مدتی بیشتر نماند. اكنون كشتی استان مازندران بی صاحب است.
قادری، اظهار داشت: از دبیر به عنوان رئیس فدراسیون، قهرمان جهان و المپیك انتظار داریم كه در این قضیه ورود كرده و هر چه زودتر انتخابات كشتی مازندران را برگزار كند كه برنامه ریزی های اصولی و فنی كشتی مازندران همیشه به راه باشد تا كشتی كشور بتواند در میدان های جهانی و المپیك كسب امتیاز كند.
وی، در پاسخ به این سوال كه جریان انتخابات مازندران به چه شكل خواهد شد و آمدن و رفتن عالیشاه به چه علت بود، عنوان كرد: بنده پس از به پایان رسیدن دوره مأموریت ثمربخش و 20 سال حضور در كشتی استان تصمیم گرفتم كه جایم را به یك فرد جوانتر بدهم و از طرفی دیگر اگر برای كمك به كشتی استان كاری از دستم برمی آید، تلاش را كنم. در ایام كرونایی یك نفر را به عنوان سرپرست انتخاب می كنند. اگر واقعاً فدراسیون برنامه هایش را اجرا می كرد و مسابقات برگزار می شد به چه بن بستی می خوردیم. اكنون تمرینات كشتی هم در سالن ها نداریم و كشتی گیران مدام دنبال تمرینات میدانی هستند و این خود یك معظلی است.
نایب رئیس اسبق هیأت كشتی استان مازندران در خاتمه گفت: بنده باید برای مدیر كل ورزش و جوانان استان مازندران تأسف بخورم كه بویی از ورزش نمی برد؛ خصوصاً‌ كشتی مازندران كه این همه با اقتدار ظاهر می شود.
برنامه ورزش ایران كشتی، امروز 17 خرداد با اجرای اكبر ارمنده، كارشناسی اطاعتی و سیف و تهیه كنندگی طاهری روی آنتن رفت. این برنامه روزهای شنبه از ساعت 9 به مدت 1 ساعت روی آتنن می رود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)