جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

نائب قهرمانی كشتی آزاد امید در رقابتهای جهانی

برنامه "ورزش ایران، كشتی" شنبه 11 آبان در گفتگو با تقی اكبرنژاد، سرمربی تیم ملی آزاد امید به موضوع نائب قهرمانی تیم امید آزاد در رقابتهای جهانی مجارستان اختصاص داشت.

1398/08/11
13:20

به گزارش رادیو ورزش؛ تقی اكبرنژاد، سرمربی تیم ملی آزاد امید كشورمان كه تیمش با كسب سه مدال طلا، یك نقره و دو برنز عنوان نایب قهرمانی رقابت‌های جهانی مجارستان را از آن خود كرد در خصوص این مسابقات عنوان كرد: حدود سه ماه پیش تیم را تحویل گرفتیم. با توجه به گره های كوری كه در وزنهای مختلف وجود داشت، مسابقات انتخابی مجددی برگزار كردیم و 80 درصد تیم تغییر و تحولات پیدا كرد. با برگزاری 3 اردو عازم مسابقات شدیم. كشتی گیران ما شجاع و جنگنده كشتی ایرانی را پیاده كردند و نتیجه ای كسب كردند كه در چند سال اخیر كسب نشده بود و نشان داد كه ما با برنامه ریزی خوب حرفهای زیادی برای گفتن در دنیا داریم.
اكبرنژاد در مورد علت عدم اعزام علی سوادكوهی به این مسابقات در پی مشكلات در صدور ویزای این ورزشكار كه می توانست با كسب یك مدال دیگر قهرمانی را برای تیم ما به ارمغان بیاورد، توضیح داد: ما مطمئن بودیم این كار انجام می شود به همین دلیل كسی را جایگزین نكردیم ولی انجام نشد. تاریخ اعتبار ویزای سوادكوهی گذشته بود و خودش هم در این مورد مقصر بود. امیدوارم چنین مشكلی دیگر رخ ندهد.
وی در رابطه با امیرحسین زارع كه همه كشتی هایش را ده بر صفر برد، گفت : یكی از پدیده های كشتی كشورمان است. مربی سازنده اش هم همراه ما بود. كشتی های منطقی و خوبی گرفت و نشان داد كه در آینده در وزن 125 كیلوگرم مشكلی نداریم.
برنامه "ورزش ایران، كشتی"شنبه 11 آبان با اجرای اسكویی از رادیو ورزش پخش شد. این برنامه روزهای شنبه هر هفته، ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)