جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

برنامه های مشاور عالی جدید رئیس فدراسیون كشتی

برنامه "ورزش ایران، كشتی" شنبه 27 مهر در گفتگو با محمدحسن محبی، مشاور عالی رئیس فدراسیون كشتی به بررسی برنامه های وی اختصاص داشت.

1398/07/28
10:43

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدحسن محبی، مشاور عالی رئیس فدراسیون كشتی كه اخیرا به این سمت انتخاب شده پیرامون برنامه های خود اظهار كرد: علیرضا دبیر شفاف و صادقانه با من صحبت كرد. من دنبال این تفكر بودم كه یك مدیر شفاف صحبت كند و این مسئولیت را پذیرفتم. البته مدتی از تیم ملی دور بودم ولی در كرمانشاه تمرین می دادم.
وی ادامه داد: دوست دارم از نزدیك شاهد فعالیت تیم ملی باشم. كشتی متعلق به همه مردم كشور است و ما كشتی گیران خوبی داریم. امیدوارم كشتی دور از تظاهر و ریا و با اخلاق كار كند. كشتی ما در دنیا از هیچ تیمی كمتر نیست.
محبی خاطرنشان كرد: مسابقات لیگ را نگاه كردم و لذت بردم. مربیان جوان و كارآمد كنار تشك بودند كه باید از این مربیان جوان به نحو احسن استفاده شود. بعلاوه از تجربه پیشكسوتان هم در كمیته های فنی بهره گرفته و دانسته های آنها به فدراسیون كشتی تزریق شود.
وی عنوان كرد: كشتی ما ریشه دار و از نظر استعداد غنی است. اولویت من این است كه به بحث پایه توجه خاصی شود تا پشتوانه تیم ملی بزرگسالان ما در رویدادهای بزرگ باشند.
برنامه "ورزش ایران، كشتی"شنبه 27 مهر با اجرای پیرایرانی از رادیو ورزش پخش شد. این برنامه روزهای شنبه هر هفته، ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)