ورزش ایران(کشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

موافقت باشگاه ها با کوتاه شدن لیگ کشتی

برنامه "ورزش ایران، کشتی" شنبه 20 مهر در گفتگو با عبدالمهدی نصیرزاده، رئیس سازمان لیگ کشتی به موضوع سازمان لیگ کشتی اختصاص داشت.

1398/07/20
14:18

به گزارش رادیو ورزش؛ عبدالمهدی نصیرزاده، رئیس سازمان لیگ کشتی پیرامون اقدامات اخیر سازمان لیگ کشتی بیان کرد: دو جلسه شورای فنی تشکیل شد. همچنین نشستی با مدیران باشگاه ها و سرمربیان تیمها داشتیم. سال قبل از المپیک هستیم و کشتی گیران ما نتوانسته اند سهمیه کامل المپیک را کسب کنند. بعلاوه مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی و مسابقات لیگ باشگاه های جهان را داشتیم. با توجه به اینکه به دلیل انتخابات فدراسیون، کار ما دیر شروع شد، باید بازه زمانی لیگ بخصوص در فرنگی را کوتاه تر کنیم. برای این منظور رضایت باشگاه ها شرط بود که خوشبختانه مدیران باشگاه ها استقبال خوبی کردند. علیرغم اینکه گلایه ها و انتقادهای بجایی هم داشتند.
نصیرزاده درخصوص جذب حامیان مالی در کشتی گفت:حامیان مالی که در کشتی سرمایه گذاری می کنند می خواهند که برند و نامشان دیده شود. تمام سعی ما این است که این کار انجام شود. رایزنی های خوبی هم با شبکه ورزش صورت گرفته است.
رئیس سازمان لیگ در رابطه با اهمیت موضوعات آموزشی در لیگ عنوان کرد: روز دوشنبه جلسه ای با رئیس کمیته داوری داشتیم. حساسیت هم داریم که همانطور که کشتی گیران و مربیان لیگ حرفه ای هستند، داورها هم باید حرفه ای و جز بهترینها باشند. آموزش محور توسعه همه رشته هاست. حتی ورزشکاران و مدیران عامل باشگاه های لیگ نیاز به آموزش دارند.
برنامه "ورزش ایران، کشتی" شنبه 20 مهر با اجرای پیرایرانی از رادیو ورزش پخش شد. این برنامه روزهای شنبه هر هفته، ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(کشتی)