ورزش ایران(کشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

حال و روز کشتی ایران پیش از انتخابات فدراسیون


برنامه "جهان کشتی" شنبه 4 اسفند، در گفتگو با تورج لارودی، نویسنده کشتی ایران، به بررسی شرایط کنونی کشتی و انتخابات فدراسیون پرداخت.

1397/12/04
13:58


به گزارش رادیو ورزش؛ تورج لارودی، نویسنده کشتی، در ارزیابی شرایط فعلی کشتی ایران و وضعیت انتخابات فدراسیون عنوان کرد: کشتی ما اکنون صورت خوشی ندارد و آنطور که باید شرایط انتخابات فدراسیون روشن باشد، نیست و بالعکس بر ابهامات اضافه می کند. حدود 4 ماه است که امروز و فردا می شود و این به شخصیت کار لطمه می زند.
متأسفانه اکنون که هنوز هیچ خبری نیست و معلوم نیست اصلاً انتخابات انجام شود یا به بعد از المپیک بیافتد، سر این قضیه دعواهای فضای مجازی و رسانه ای رخ داده است. این اتفاقات برای رئیس آینده هیچ خوب نیست؛ زیرا هنوز نیامده پرونده درست شده و برایش خط و نشان هایی می کشند.
وی، اظهار کرد: بنده شرایط را خوب نمی بینم و توصیه ام به وزارت ورزش این است که محکم پای این کار بایستد و بگوید می خواهد انتخابات برگزار کند یا خیر و تکلیف همه را روشن کند.
لارودی، نیز در پاسخ به این سوال که آیا حضور این تعداد افراد از کشتی در انتخابات اتفاق فرخنده ای است یا خیر و به سود کشتی کشور نیست، بیان کرد: مسلماً اتفاق فرخنده ای است و غیر از این نباید باشد. آنچه که بعضی وقت ها اتفاق افتاده و افرادی غیر ورزشی و حتی غیر از خانواده کشتی روی کار آمده ند، غلط بوده و کار را به جاهایی رسانده که بعداً نشده آن را جمع کرد.
وی، ادامه داد: فردی باید روی کار بیاید که از جنس کشتی باشد و همه شرایط این ورزش را بداند. آگاه باشد که وقتی شرایطی برای کشتی فراهم می کند یعنی چه و فراهم نمی کند یعنی چه. در حال حاضر که این دوستان عرصه را مناسب می بینند که جلو بیایند و در این شرایط بسیار دشوار خدمت کنند، اتفاق مبارکی است. مهم این است که قضیه را به حاشیه آلوده نکنند و برای جلوگیری از آن نباید جریان انتخابات زیاد طول بکشد.
برنامه جهان کشتی با اجرای صدرالدین کاظمی، شنبه ها ساعت 9:00 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان این رشته ورزشی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(کشتی)