جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

مهربان مطرح كرد؛ برنامه دبیر برای دیدار با رئیس اتحادیه جهانی كشتی

دبیر فدراسیون كشتی گفت: در صورت عدم حضور آقای لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی كشتی در رقابت‌های رنكینگ زاگروب كرواسی، دبیر برای جلسه با وی جمعه به صربستان می‌رود.

1402/10/20
11:40

ابراهیم مهربان دبیر فدراسیون كشتی در گفت‌وگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش بیان كرد: نخستین مرحله رقابت‌های رنكینگ كشتی آزاد در زاگروب كرواسی با حضور 11 نماینده از ایران امروز آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: قهرمانان ما پریروز ساعت 12:55 به كرواسی رسیدند. با توجه به اینكه روادید آقای مهدی تقوی با تلاش بسیار تا آخرین لحظه صادر نشد، فقط آقای كاوه در كنار تیم هستند.

مهربان افزود: این مسابقات بسیار مهم هستند و بسیاری از قهرمانان دنیا در این مسابقات شركت می‌كنند. آقای دبیر هم دیروز به كرواسی رفتند تا در كنار بچه‌ها باشند و همچنین یك جلسه با آقای نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی كشتی داشته باشند. اگر آقای لالوییچ به كرواسی نیاید، آقای دبیر برای دیدار با او جمعه از كرواسی به صربستان خواهد رفت. محور صحبت‌های آقای دبیر با وی در مورد كشتی ایران است.

دبیر فدراسیون كشتی در مورد تفاوت در نفرات اعزامی كشتی آزاد و كشتی فرنگی اظهار كرد: ما دوچرخه متفاوت از هم داریم و با توجه به شرایط دو رشته، سرمربی‌ها اسامی افراد اعزامی را اعلام می‌كنند. با توجه به شرایط كشور كرواسی و تعطیلی ژانویه و همچنین تعطیلی سفارت ایران، زمان كمی برای اعزام كشتی گیران فرنگی داشتیم و امكان این نبود كه بتوانیم تعداد بیشتری از بچه‌ها را اعزام كنیم.

مهربان در مورد حركت نمادین دیروز در فدراسیون كشتی، در به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران گفت: به اهتزاز درآوردن پرچم كشور در فدراسیون كشتی نشان دهنده این است كه همه هم و غم ما این است كه برای پرچم مقدس كشور ایران افتخار كسب كنیم.

برنامه صبح و ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:45 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)